Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit kezdhetnék anyával? Ha...

Mit kezdhetnék anyával? Ha nem alhatok együtt a barátommal nálunk, miért kell balhézni azért, mert én megyek hozzá?

Figyelt kérdés

Nemrég lettem 18 éves, most érettségiztem.

"Hivatalosan" 5 hete vagyunk együtt, de már március óta kavargattunk. Anya nem akarja, hogy itt aludjon, meg igazából én sem szeretném, mert nem akarom, hogy hallják, mit csinálunk. A barátomnak meg saját lakása van, ott igazából senkit nem zavarunk, nem kell kerülgetnünk senkit, szóval általában én vagyok nála.

Nálam nincs is ajtó ráadásul. Vagyis van, csak zár nincs rajta, ezért hiába hajtom be, a kutya/macska 5 percen belül kinyitja és trappol be a szobámba...


2016. jún. 19. 17:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
11%

#10: Honnan tudod,hogy már nem szűz?

Attól,hogy divat 14-16 évesen elveszteni, még nem mindenki követi..

2016. jún. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
25%
Akkor posiba csak ,sok sikosítóval.
2016. jún. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
51%
18 éves vagy, aludhatsz már a barátodnál szó nélkül.
2016. jún. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!