Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetnék, lebuktam a...

Mit tehetnék, lebuktam a cigivel és mérgesek a szüleim?

Figyelt kérdés
Haverom pont adott egy szál cigit amit szívtam és ő is szívott 1-et, apám pont arra jött és meglátott. Annyi időm se volt, hogy oda adjam a cigit haveromnak, én meg olyan béna voltam hogy ahogy megláttam hogy apám meglátta felemeltem a kezemet és integettem neki mintha természetes lenne, és közben szívtam... Megkérdezte mit csinálok, mondom cigizek apa, ez életem első szálja, ki kell próbálni. Meg akartam még őt is kínálni, amire lehurrogott aztán annyit kérdezett: Ugye hogy rossz?. Mondom igen, az és eldobtam a felénél.. De az a baj, hogy szerintem apum rájött a dolgokra, mert nem is köhögtem meg semmi. Igen, 1 éve már cigizek, vagy több ideje, de nem napi szinten. 15 éves vagyok.

2016. jún. 28. 10:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Meg akartad őt is kínálni? Tehát ezek szerint apud is cigizik:) Gondolom nem azért, hogy épp most akarnád rászoktatni:) Ő is cigizik, nem fog olyan nagyon kiakadni.

Azért, ha lehet, még most hagyd abba. Ne akarjál úgy járni mint én.

2016. jún. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Jogosan mérgesek. Idióta gyerekük van.
2016. jún. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

"Meg akartam még őt is kínálni, amire lehurrogott "


Szövegértés.



A másik dolog pedig, hogy igenis van, aki 20-30 évesen kezd el cigizni. Az pedig, hogy régen is fiatalon kezdték el, egyáltalán nem azt jelenti, hogy helyes.

2016. jún. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
90%
Most komolyan cigi? Te egy .... vagy és a leszokás nem úgy megy hogy ma 2-vel kevesebbet szívtam 1-szer KELL letenni és kész és olyan hogy néha napján akkor se lehet keményebben fogalmaztam de én undorodom a cigitől (korodbeli vagyok).
2016. jún. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
92%
Ja és ha kínálgatnak tudod mit kell csinálni? Felemeled a kezed és kiütöd a kezéből ennyi
2016. jún. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Aki azt hinné, hogy csak fiatalon szoknak rá: dédnagymamám 40 éves kora után szokott rá. (Igen tudom, rosszul tette.)

Kérdező: abban az esetben ha nem akarod abbahagyni akkor mondd el otthon, gáznak nem gáz, egészségtelennek egészségtelen, de ha a szüleid pénzéből csinálod, akkor joguk van tudniuk róla.

2016. jún. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Remélem ezután nem fognak neked pénzt adni.
2016. jún. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

A nevem ne tévesszen meg, nem olcsó ukrán cigit szeretnék neked adni, hanem tanácsot:

Ne légy h*lye, és szokj le, mihamarabb! A szüleidtől kérj bocsánatot és mond apádnak, hogy segítsen letenni. Hidd el, nem attól leszel kemény ha szívod, hanem ha tudsz uralkodni magadon!

2016. jún. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
22%

Itt nem az a legszörnyűbb, hogy cigizni látott a apád, hanem az, hogy hülyének nézted és hazudtál neki. Úgyis tudja, hogy cigizel és hazudtál. Te meg tudod, hogy ő tudja mégis becsapod.

Nincs még késő leszokni. Dobd el a cigit örökre, vagy vállald fel rendesen. (Mondjuk arra kíváncsi vagyok, hogy honnan szerzel 15 évesen rendszeresen cigarettát)

2016. jún. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
#19 Magyarországon? Hahh... Csak simán besétált a dohányboltba...
2016. jún. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!