Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti elengednétek így a...

Szülők! Ti elengednétek így a gyereketeket?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok, szeptemberben megyek 9.-be. Imádok táncolni, egy fantasztikus egyesületbe járok.

Nemrég derült ki, hogy a tánctábor (amit szeptember óta várok) pont egybeesik a családi nyaralásunkkal...

A szüleim tudják hogy lesz tábor, de még nem mertem nekik elmondani, hogy én oda mennék szívesebben a nyaralás helyett...

A tábor 5 napos, teljes ellátással, Balatonon lesz, két felnőtt fog ránk felügyelni.

Ilyen esetben elengednétek a 14 éves lányotokat a táborba nyaralás helyett?

(Zárójelben megjegyzem, a nyár elején voltam egy sulis táborban, az is 5 napos volt, az ország másik felében, arra nyugodt szívvel elengedtek...)

Kérem hogy a bunkó hozzászólásokat mellőzzék/mellőzzétek! Köszönöm!



2016. júl. 8. 12:30
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy mi bajuk van...

Tudok magamra vigyázni, már bebizonyítottam...

Még a bizonyítványomra sem lehet szavuk, egyetlen egy négyesem lett, az tesiből, a többiből ötös voltam...

Konkrétan már sírok az idegességtől... el nem tudom képzelni hogy miért nem lehet megérteni, hogy nekem fontosabb a tábor:((

2016. júl. 9. 17:10
 22/27 anonim ***** válasza:
A nagyszüleid nem tudnának hatni rájuk?
2016. júl. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Nem...

A szüleim azt mondták, kicsi vagyok még. A nagyszüleim pedig szörnyülködnének ha megtudnák hogy mit szeretnék...

2016. júl. 9. 20:14
 24/27 anonim ***** válasza:
A nagyszüleidnek mi bajuk.van egy táborral?
2016. júl. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

„Kicsi vagy még ahhoz, hogy elmenj egy táborba úgy hogy a családod nincs Magyarországon. Nem tudnál magadra vigyázni.”

Á tényleg, végülis ''csak'' öt napig voltam a nyár elején máshol... nem lett semmi bajom...

2016. júl. 9. 22:55
 26/27 anonim ***** válasza:
Nem tudsz akármilyen másik rokontól segítséget kérni?
2016. júl. 10. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Nem...
2016. júl. 10. 10:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!