Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, hogy ne erőltes...

Mit csináljak, hogy ne erőltessék így a jogosítványt?

Figyelt kérdés

Tavaly elkezdtem, az eü és a kresz megvan, forgalmin egyszer megbuktam. Utána érettségiztem és mondta az oktatóm, hogy majd az írásbelik után keressük egymást és újra elkezdem a vezetést.

De ő nem hívott, én sem őt, mert mióta nem kell vezessek, boldog vagyok. És ez mindenki másnak feltűnt.

Ha mondjuk kedd délután mennem kellett vezetni, akkor én már hétfő este tiszta ideg voltam, nem bírtam aludni, a suliba is inkább végigültem volna 5 matekórát, minthogy beüljek abba az autóba...

Az oktatóm folyamatosan megalázott, pedig forgalomban hibátlanul mentem, egyedül a parkolásos feladatok nem mentek, mert nála annyi a tanítás, hogy egyszer megmutatta és kész. Ha elrontottam, kiabált, káromkodott és mondta, hogy járjak inkább busszal, felesleges nekem a jogosítvány, hiszen fogadni merne, hogy az első utamon összetöröm majd az autómat.

Bezzeg ha anya ott ül hátul, egy hangos szava nincsen. De azt meg nem várhatom el, hogy minden alkalommal ott üljön mögöttem... De mondja, hogy csináljam már meg, mert egyetemre is könnyebb lenne kocsival járni, mint busszal/vonattal, ha ők nem tudnak vinni, vagy hazahozni.


2016. júl. 8. 15:05
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Egyszer annyira sírtam hazafele a buszon, hogy egy néni odajött és próbált megnyugtatni, mert el nem tudta képzelni, mi történhetett. Szóval eléggé kiborított a pasi.
2016. júl. 8. 16:33
 12/17 anonim ***** válasza:
2016. júl. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért van lepontozva aki írta, hogy a nők nyugodtabbak, nekem női oktatóm volt és nagyon jó volt, pedig elég bénácska voltam, de szépen kikupált.
2016. júl. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Engem pontoztak le. Férjemet, fiamat nő oktatta, mindkettő halál nyugis volt. Tesómat és engem pasi tanított, idegbetegek voltak.
2016. júl. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nekem 2 oktatóm volt, férfi, az egyik ordító, logikátlan valaki volt, a másik pedig akkor se szólt, amikor majdnem elütöttem egy gyalogost (á, vannak azért reflexeim, nem volt olyan vészes, csak nem vettem észre időben). Az emberek különbözőek, nem hinném, hogy a nemen múlik.

Amúgy én remekül viseltem az ordítót, nagy ívben nem érdekelt (biztos rosszabb autónál, de én a saját tulajdonú motoromon ültem, amihez köze nem volt :D mivel fel lehet idegesíteni, bizonyára a motoromnak köszönhetem azt is, hogy immunis voltam a fickóra s élveztem a motorozást :)), de egy ponton kiakadt (azóta sem értem, miért, egész elégedett voltam már magammal) s nem oktatott tovább. Kénytelen voltam iskolát váltani, hogy lehessen jogsim.


Kissé hosszú lett, bocs. Akárhogyan is van, a jogsi hasznos, s nem láétom, hogy az autózással lenne gondod. A bunkó oktatóval van, ez érthető, válts oktatót, ahogy mások is írták. Fizetsz egy csomót, nehogy már eltűrd, hogy idegesítsen!

Elég alapos baj, hogy szegény kis kezdő vezetőket sokszor ilyen atrocitás éri, elég bajuk lenne anélkül is. Nagyon utálom, ha valakin felelősség van, emberi lelket és életet befolyásoló dolgokkal kapcsolatban s ilyen rombolásokat végez :( Bárcsak fel lehetne jelenteni és kirúgatni... De ez már a normál tanároknál sincs meg (rengeteg tanárom volt, némelyik igen rossz és az egyetemi profokat kivéve a zömük durván diákellenes).

2016. júl. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Válts oktatót.

Ha "rosszabb", akkor válts megint.

Baromi sokféle ember oktat, egyszer csak kifogsz egy normálisat.


Azt felejtik el sokan, hogy te/ti fizettek azért, hogy tanítson és nem ő tesz szívességet nektek.

2016. júl. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ahol én tanultam ott például a női oktató nem tanította meg a 30 óra alatt az egyik parkolási manővert, és közölte, hogy vegyenek a tanulók még plusz órákat és akkor megtanítja. Én egy férfinél tanultam, halálosan türelmes és jófej volt.
2016. júl. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!