Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti megmernétek csinálni?

Ti megmernétek csinálni?

Figyelt kérdés

A szüleim elég szigorúak,Pesttől 60 km-re lakok. Nem lég,hogy szigorúak, emellett ''fiú-allergiájuk'' van,értsétek: Nem engedik,hogy srácokkal találkozzak.

Ti megmernétek csinálni,ha csak anyutok van otthon, elkéredzkedni Pestre,mert,hogy a barátnőtökkel lesztek(Persze ő is tudna az alibiről), mindeközben egy sráccal lennétek, akiben persze 100%-ig megbízhattok, illetve anyutoknak még kamu képet is küldenétek,hogy: Szia,itt vagyok a barátnőmmel! Tudom,nem szép dolog hazudni,de nem akarom a fiatal éveim egy szobában ülve tölteni,csak mert itthon a szellőtől és féltenek. Egyébként 16 éves lány vagyok.



2016. júl. 8. 18:56
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
91%

miért féltenek?

azt nem mondták?


csak hiába tud a b.nőd az egészről, ha anyukád ne adj' isten felhívja a lány szüleit, akkor eléggé nagy bukta van :/


szóval b.nődnek mindenképpen fel kéne mennie veled Pestre, aztán addig ő mondjuk elmegy ide-oda korbenézni és X órakor találkoztok valahol

2016. júl. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
58%

Ha másképp kivitelezhetetlen lenne a dolog...


Nem pártolom a hazugságot, de ha tényleg kedvelném a srácot, és megbíznék benne, akkor lehet hogy igen.

2016. júl. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
37%
Persze, de akkor azt se várd el hogy a szüleid őszinték legyenek hozzád:-)
2016. júl. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
61%
Tuti nem mert egész idő alatt szétparáznám magam, meg bűntudatom lenne, meg stressz, szóval úgy meg nem éri meg, ha nem tudok kikapcsolódni. :/
2016. júl. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
42%

tudod, miért féltenek?

Mert ismernek.

És mint a fentiek mutatják, jól ismernek. Tehát okkal és joggal féltenek, mert hajlamos vagy átverni őket...

2016. júl. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
72%

Én megcsinálnám,mert én sem akartam soha a szobában küppedve élni és kimaradni a jóból.A gyerek dolga az,hogy feszegesse a határokat és megtanuljon önállóan is dönteni.Néha ezeknek a döntéseknek negatív következményei lesznek,de ez is a folyamat része.

Csak okosan,a 100%-ig megbízható fiúnak pedig vigyél egy tízes pakk gumit!

2016. júl. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
50%
en nem csinalnek ilyet, mert nagy vszinusege van , hogy egyszer lebuksz. de ha nem is, akkor jobb, hogy mindig hazugsaggal kell eljutnod a-bol b-be? szerintem nem. inkabb ulj le veluk 10x is, ha kell, es beszeljetek meg. esetleg vmi rokont kerj meg, hogy hatulrol kicsit fuzze oket.
2016. júl. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
29%
Legyél leszbi, az egyszerű megoldás
2016. júl. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim válasza:
28%
Én nem tudom, hogy mi lett a mai fiatalokkal.. Én is 16 vagyok, nincs fiúm, de ha lenne is, nem csinálnék ilyen disznóságokat, hogy elszökök, meg hazudok.. suliban találkoznánk, meg írogatnánk és kész. Hidd el, 16 évesen még nem vagy felnőtt, és ne csinálj marhaságokat, és nem akarlak fikázni, de az ilyenekből lesznek a ribncok, akik mindenhova elszöknek dugni meg mit tudom én. A mai srácok legnagyobb része meg suttyó köcsög. Persze nem tudom, hogy a te barátod milyen. Szerintem ráérsz a komolyabb kapcsolatokra. De ha ezt tartod helyesnek, akkor csináld, nem vagyok az anyád. :)
2016. júl. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
48%

#5, az efféle korlátolt szülők nem sok választást hagynak az embernek... aki tiltással nevel, hazudni tanít


Kérdező, engem nem sikerült hazugságra kényszeríteni az őseimnek, én 16 évesen közöltem, hogy ide megyek, ekkor jövök... és becsuktam magam mögött az ajtót. De én mondjuk férfiból vagyok...:)

2016. júl. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!