Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem igazságtalan, hogy a...

Nem igazságtalan, hogy a szüleim pénzelik a bátyámat az egyetemen, nekem pedig azt mondják, hogy nemtudnak támogatni, és vegezzek el egyelőre inkább egy kurzust?

Figyelt kérdés
Idén érettségiztem, bátyám pedig az ELTÉ-n végzős. Két éve azt tervezem, hogy suli után az orvosira megyek. Csak sajnos a szüleim nemtudnak támogatni benne anyagilag. Mindez nem is esne rosszul, ha nem tudnám hogy a bátyámnak fizetik a tanulmányait és az albérletét, plusz 2éve még a jogsiját is kifizették. Nem dicsekvésképpen, de én mindig is jobb tanuló voltam mint a testvérem, most mégis inkább őt támogatják. Nekem azt mondták, hogy sajnos én nem férek bele a keretbe, és inkább csináljak egy ápolónői kurzust, és dolgozzak az egészségügyben amig meg nem keresem a tanulásra valót.

2016. aug. 4. 16:31
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
87%

lehet, már régen voltam érettségiző/egyetemista diák... de a felvételik időszaka nemhogy már régen lejárt?

talán már a beiratkozásé is.

kedves kérdez: felvettek? beiratkoztál?

mert ha nem, akkor egyenlőre nincs is miről beszélni... jövőre meg már tesód diplomás lesz, és te nyugodtan mehetsz tanulni.

2016. aug. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
70%

"MIÉRT vállal két - elvileg felnőtt - ember úgy több gyereket, hogy a többediknek már nem tud biztosítani ilyesmit?!"


ha te 20 évre előre meg tudod mondani az anyagi helyzetedet, akkor nézd már meg az enyémet is a varázsgömbödben, légyszi :D

2016. aug. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!