Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti hogyan oldanátok meg ezt a...

Ti hogyan oldanátok meg ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
A hobbim a world of tanks-ozás, jó is vagyok benne, már sikerült bejutnom egy jó klánba is, szeretnék a versenycsapatna is bekerülni. A szüleimnek, főleg anyámnak nem tetszik hogy ez miatt relatíve sokat gépezek. Folyton jön az (ez egy család nem átmeneti szálló szöveggel, meg hogy 20 évesen 5 féle sportot kéne űzni) nem érti meg hogy nem mindenki egyforma és csak mert fiatal vagyok akkor már sportolnom is kéne. A tesi óra volt a leggyűlöltebb órám. Egyébként járok dolgozni ami miatt napi 1 órát kell gyalogolni, nekem az pont elég is, minden hónapban 30 ezret adok haza meg ha kellek dolgozni a kertben vagy vigyázni a testvéremre, mindig ott vagyok. Persze a testvéreimre sose szól hogy miért csavarognak egész nap. A 13 éves öcsém karatézik mert ő abban jó ellenben úgy olvas mint egy 8 éves és egy egyszerű matek egyenleten fél órát basz@kszik, a 16 éves húgom meg füstöl mint a gyárkémény, persze ezért sek szólnak. Nem értik hogy mindenki másban jó. Én a számítógépes játékokban, és a klánban vannak elvárások. Hogyan értessem meg ezt velük? Lehet hogy ez így sok meg érthetetlen, de nagyon fel vagyok húzva.

2016. aug. 8. 18:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
11%
Állj saját lábadra, keress olyan állást, ahol egy albit ki tudsz fizetni. Amíg pedig ez nem megy, próbálj konszenzusos megoldást találni a szüleiddel.
2016. aug. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Stef87HUN válasza:
100%

Aki azt mondja egy dolgozó fiatalnak,h találjon komtenzust otthon, az hol él?! Költözzön el?! Ezek mellett az albi árak mellett?! Kölcsönös utálatot mi rövidre fogtuk... Egyszerűen nem beszélgettünk nem is próbáltuk meg, nem volt feszkó ;-)

Egyébként is szülők mennyit sportolnak,ha ennyire szúrja a szemüket ez... Majd ha ők melo utőn neki állnak ezzel jó példát mutatva, akkor lehet egreciroztatni a másikat.

2016. aug. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
tudom mit érzel, én 14 éves vagyok szintén elég sokat játszok, world of tanksal,mással is, szinte egész nap :D nyugodtan csináld azt amit szeretsz, vegyél majd ki egy lakást. kezdj önnálló életet
2016. aug. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!