Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek jogos, hogy...

Szerintetek jogos, hogy apukám így viselkedik? Mit csináljak? Elég rosszul esett 19/L

Figyelt kérdés

augusztus végén megyünk 1 hetes nyaralásra, kérdeztem a szüleim, hogy a barátom ( több mint 1 éve vagyunk együtt) jöhetne-e ( eddig 1x találkozott a szüleimmel, szerintem tökjó alkalom lenne ez arra is hogy jobban megismerjék. Én voltam a barátom szüleivel Balcsin náluk)

Anyukám meg is engedné hogy velünk jöjjön de apukám azt mondta, ő nem akar egy idegent kerülgetni, szóval nem... Ez elég rosszul esett, barátomnak nem is mondtam el hogy ezt mondta az apukám...


2016. aug. 9. 10:44
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
53%

5 nincs igazad.

Alapból idegeneket kerülget az apuka hiszen szervezett buszos utazáson vesz rész a másik 49 utassal. Nem apartmanba mennek saját kocsival, saját szervezéssel.

Így a lányának is lenne egy jó nyaralása, hiszen úgy is külön szoba kell.

Szerintem apukádnak magával a helyzettel van baja, hogy a kislánya felnőtt, együtt alszik egy pasival már nyaralást tervez. Ha akarja ha nem akkor is múlik az idő és te felnőttél, akkor is előbb utóbb külön fogsz menni. Szóval szerintem ilyen tipikus apa problémája van. azt viszont én sem értem, hogy miért csak 1x találkoztak. Gondolom már régebb óta tudod hogy mentek nyaralni előbb kellett volna kicsit szervezkednek. Több találka stb.. Anyukád tudna esetleg hatni apukádra, kérd meg hogy magyarázza el neki hogy felnőttél. Talán apukád még egy utolsó közös nyaralást akar veled mint "gyerek".( gondolom azt hiszi ugyanaz lesz mint mikor 6 éves voltál, majd rá jön hogy nem ha ott a barátod ha nem-az az idő elmúlt.)

2016. aug. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
70%

Attól még hogy 49 másik emberrel utazik, nem jelenti azt, hogy velük megy minden további programra, étterembe, fürdeni stb.


Én megértem apádat, egyetlen egyszer találkozott a barátoddal, jóformán nem is ismeri. Neked ő a szerelmed, oké, akkor menjetek el nyaralni ketten.

2016. aug. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
39%

És ha mondjuk férjhez megy a sráchoz, akkor is idegen lesz, aki nem jöhet a családi nyaralásra? :O


Emberek, egy 19 éves nőről van szó, aki elhozná magával a barátját is a családi nyaralásra. Tetszik vagy sem, a barát a család része.


Apud miért nem találkozott eddig többször a barátoddal?

2016. aug. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
83%

ha már egy éve együtt vagytok, akkor azért illene, hogy a szüleid ismerjék. és nem rögtön egy nyaralásra kell elvinni. hanem áthívni ebédre, elmenni egy kávéra vagy akármi


így én se szívesen mennék egy kvázi idegennel nyaralni, hiába a gyerekem párja, ha nem is ismerem.

2016. aug. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem jogos, főleg ha csak 1x találkoztak eddig.
2016. aug. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
13%

Alt egy nyaralast nem elotte.2 hettel foglaljak le ...

Erre nem gondoltal ?

2016. aug. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Nyilván már rég le kellett foglalni. Meg is kérdeztem akkor...
2016. aug. 9. 14:04
 18/28 anonim ***** válasza:
57%

"Attól még hogy 49 másik emberrel utazik, nem jelenti azt, hogy velük megy minden további programra, étterembe, fürdeni stb"

Miért, talán a lánnyal meg a barátjával kötelező összenőni? o.O Mi nyaraláson simán elmegyünk külön programokra. Szüleim inkább a parton punnyadnak, mi meg aktívabbak vagyunk kicsit. Most akkor mi cibáljuk el őket olyan helyre, amihez nincs semmi kedvük, vagy ők kötözzenek ki minket a partra unatkozni? :D


Amúgy az tényleg nagyon fura, hogy még csak egyszer találkoztak. Mi az oka ennek?

2016. aug. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
69%

ha neked ennyire fontos a barátod, miért nem hívtad át egy év alatt(!) hogy megismerjék a szüleid?!

ebédre/vacsorára/egy sütire a városban/akármi?!


szüleid simán gondolhatják, hogy ha haza nem viszed a fiút akkor mégis családi! nyaralásra minek menne?!


erre válaszolj és akkor lehet válaszolni erre a kérdésre értelmesen!

2016. aug. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
75%
Amúgy miért nem vagy hajlandó válaszolni arra, hogy miért csak egyszer találkoztak?
2016. aug. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!