Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek jogos, hogy...

Szerintetek jogos, hogy apukám így viselkedik? Mit csináljak? Elég rosszul esett 19/L

Figyelt kérdés

augusztus végén megyünk 1 hetes nyaralásra, kérdeztem a szüleim, hogy a barátom ( több mint 1 éve vagyunk együtt) jöhetne-e ( eddig 1x találkozott a szüleimmel, szerintem tökjó alkalom lenne ez arra is hogy jobban megismerjék. Én voltam a barátom szüleivel Balcsin náluk)

Anyukám meg is engedné hogy velünk jöjjön de apukám azt mondta, ő nem akar egy idegent kerülgetni, szóval nem... Ez elég rosszul esett, barátomnak nem is mondtam el hogy ezt mondta az apukám...


2016. aug. 9. 10:44
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
54%
Na, most már sose fog kiderülni, hogy miért csak egyszer találkoztak? Meg hogy egyébként van-e vele valami gondjuk?
2016. aug. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
15%

19 evessen ugy irsz mint egy gyerek apukam balcsi megengedi ahhhhh

Gyerek vagy ugy is kezelnek

2016. aug. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

Azért nem találkoztak még csak 1x mert sokat dolgoznak a szüleim, ő meg egyetem miatt nem ért rá és valahogy nem sikerült összehozni, ezen kívül sokáig nem vették komolyan a szüleim a kapcsolatunkat mert sok ideig tartott a randizgatód ismerkedős időszak.

Kedves utolsó! Jobb lenne ha az apám/anyám megnevezést használnám? baj hogy 19 évesen is szeretem a szüleim és az anyám megnevezést ridegnek tartom? nem értem miért kell mindenbe belekötni..

2016. aug. 9. 15:22
 24/28 anonim ***** válasza:
41%
MINDEN hétvégén dolgoznak a szüleid és egyetemen ül a barátod?
2016. aug. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
93%

szerintem itt azzal van a gond,hogy még csak egyszer találkoztak és tényleg idegennek tekintik. azért 1 év alatt hazavihetted volna már. legalább családi ebédeken vagy a szülinapodon..akármikor amikor alkalom van vihetted volna őt is,hogy ismerkedjen a családoddal. 1 találkozás után megértem,hogy nem akar apukád rögtön 1 hétig összezárva lenni vele. + gondolom családi nyaralást szeretne és számára a barátod még nem családtag, mivel nem is ismeri. ezen kéne változtatni, vidd haza,hadd ismerkedjenek.

és majd jövőre megy veletek nyaralni,ha már jobban megismerik egymást.

te meg menj el a barátoddal még kettesben pár napra valamerre. amúgyis jobb az olyan közös nyaralás,ahol ketten vagytok, nincsnek ott a szülők.

de persze a szülős nyaralást se hagyd ki. csak nem lesz ott a barátod. nem vagytok összekötve

2016. aug. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
46%
felnötek vagytok szervezetek külön nyaralást
2016. aug. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
91%
Azért úgy, hogy csak 1x találkoztak még érthető is a dolog. Ezt valahol te szúrtad el, mert ha lett volna alkalmuk megismerni egymást, akkor szerintem simán engedné...
2016. aug. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Ez nekem is furcsa, hogy egy év alatt nem lehetett összehozni több találkát. Az meg egy hülyeség, hogy ennyire elfoglalt valaki, mert az egyetem nem középiskola sokkal rugalmasabb az időbeosztása az embernek. Tehát lenne rá ideje a barátodnak ha akarna rá időt szakítani. Mindegy ezt már elrontottad törődj bele, hogy nem viheted magaddal vagy könyörögj apudnak hátha :D
2018. máj. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!