Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ismertek olyat, aki életkora...

Ismertek olyat, aki életkora ellenére meglepően a szüleire van utalva, vagy kiszolgálják? Meséljetek ilyet légyszi.

Figyelt kérdés
2016. aug. 11. 19:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Anyukàm. Keveset keres a munkahelyén (érettségivel nem csoda)

Es allandoan mamamtol kereget. Baratnom anyja is ugyan ilyen

2016. aug. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem mindenkinek van ilyen ismerőse. Nekem párom tesója nem talál meló az Istenért sem :/ Elmúlt 30 éves és 0 km-es. Még diákmelója se volt soha, csak egyetemi gyakorlat... Nem kommentálom.
2016. aug. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

"Szerintem mindenkinek van ilyen ismerőse."


Pont ezért kérdezem, hogy vajon milyen gyakori.


Az meglep, hogy olyanokra is igaz, akiknek van gyerekük.

2016. aug. 11. 19:24
 4/21 anonim ***** válasza:
Egy gyerekunk van, mindketten tobbdiplomasak vagyunk, Budapesten elunk, van jo munkank. A szuleim adtak a lakasunkba penzt, mert a mai lakasarak mellett nem tudtunk volna venni magunktol. Igy igazabol rajuk voltunk utalva. Nem azzal, hogy kiszolgaljanak, de vegulis hasonlo. Tudom, hogy szanalmas, de sajnos ez van.
2016. aug. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Egy ismerősömet otthagyta a felesége sok adóssággal. A Bíróság annak ellenére az anyának ítélte a gyerekeket, hogy neki nem volt munkahelye. Mivel gyermektartást kelklett fizetnie, és a ház hitelét is ( ahol ott maradt a feleség és a gyerekek is), havi jövedelme 50.000.- Ft maradt maximum. Ezért az anyukája mosott, főzött rá, adott neki enni.
2016. aug. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Ezek nem olyanok, mint amire gondolok. Szerintem az nem gáz, hogy a szülők segíteni házat venni, ha telik nekik rá. Én most arra gondolok, amikor valaki 20 évesen egy lekváros kenyeret nem csinál meg magának.
2016. aug. 11. 19:37
 7/21 anonim ***** válasza:
37%
Én rég elmúltam 20 éves és semmit nem tudok sem főzni sem mosni sem egyéb,ehhez hasonló mindennapi dolgokat csinálni, mindent anyám csinál. Egy dolgot teszek meg, bevásárolok. Ez minden.
2016. aug. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
56%
30 vagyok szüleimmel élek már ez is eléggé olyan de hugom a nagy sztár külön él pesten. Felvette a diákhitelt a felszóllitások ide jönnek fizetünk helyette. Dolgozik de kevesebbet keres mint az albérlete enni nem nagyon eszik. Összejár néha a barátaival. A barátai és mert ott van az élete miatt nem jön haza.
2016. aug. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Köszi.
2016. aug. 11. 20:01
 10/21 anonim ***** válasza:
Baratnom szomszedjanal a "fiu" 40 eves vagy mar el is mult es meg mindig az anyjaval lakik. De ritka undorito emberek, igenytelenek, munkanelkuli mindketto, a pasinak szerintem nem is volt soha semmilyen allasa, segelyert kuncsorognak allandoan, amibol persze csak a cigarettara meg a piara futja. Ja es allandoan orditoznak meg ugy hetente parszor ossze is verekednek.
2016. aug. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!