Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ismertek olyat, aki életkora...

Ismertek olyat, aki életkora ellenére meglepően a szüleire van utalva, vagy kiszolgálják? Meséljetek ilyet légyszi.

Figyelt kérdés
2016. aug. 11. 19:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nem irigylem a barátnődet, amúgy ilyen droidokat én is ismerek.
2016. aug. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Ez mondjuk már extrém eset, nem?
2016. aug. 11. 21:23
 13/21 anonim ***** válasza:

Igen, a férjem öccse. 30 éves, 2 diplomával eddig 3 hónapot sikerült dolgoznia.

Egész nap a várost járja, az apjától kap zsebpénzt, az anyja rak rendet a szobájában, mossa a ruháit.

Egy poharat sem tesz arrébb, mert "az a nő dolga".

2016. aug. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
És ti hogy jöttök ki ezekkel az emberekkel? Illetve befolyásolja a kapcsolatot pl. a férjeddel?
2016. aug. 11. 23:36
 15/21 anonim ***** válasza:

Idősebb "testvérem" meg párja, ők ketten életképtelen emberek.



10-es válaszoló

20:05

Én ismerek ilyen barátnőd szomszéd "fiúkat " meg "nőben". :-(

2016. aug. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Kérdés, mi az a meglepő életkor. Én 26 éves koromig éltem otthon, addig egyetemen voltam 2 év kihagyással... egy év idegösszeomlás miatt, amit a szüleim nevelése eredményezett elsősorban (annyira teljesítménykényszerben voltam, hogy kiégtem, és komoly pszichés problémáim lettek tőle), egy évben dolgoztam. Azóta össekapartam magam, most jó munkám van, el is költöztem, nem vagyok rájuk szorulva. Sokaknak már ez is túlzás, hogy vki 26 éves koráig otthon legyen.

Mondjuk ismerős testvérpár még idősebbek, és kb. az anyjukkal kölcsönösen egymásra vannak szorulva. Mondjuk nem is csodálom, apjuk skizofrén, támogatni senki nem tudja őket, az egyikük bölcsész beállítottságú, és sokáig nem talált olyan állást, ami hozzá passzolt volna (nemrég sikerült), a másik pedig... hát... nem tudom, kimutatták-e, de tuti van vmi koncentrációs difije minimum, de lehet, hogy más baja is... nem tudja kifejezni magát, néha irdatlan butaságokat mond, lassú... egyszerűen jól fizető munkahelyre a képességei miatt nem alkalmas sajnos. Így marad az eladói meg az alkalmi fusi.

2016. aug. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Öcsém...27 éves eljár melózni, elveri 3 nap alatt, még az albiját sem fizeti ki rendesen, így édesanyám főz,mos,takarít rá a hónap további részében, hiába élnek külön. Jah és egymagára maradna kb 120 ezre per hó, miután mindent becsülettel kifizetne.

Egyébként az első válaszolóval picit vitába szállnék, mert nekem is és a férjemnek is CSAK érettségink és szakmánk van, de mindketten olyat választottunk, amiben jók vagyunk és jól is keresünk.Ráadásul a kettőnk szakmái kapcsolatban is állnak, így rengeteget tudunk egymásnak segíteni. Lehet szakmával is boldogulni, csak akarat kérdése.

2016. aug. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Előzőnek: nem arra gondoltam, ki hol lakik, hány éves koráig. Mert azt is sokféle módon lehet csinálni. Arra gondoltam, amikor valaki egy kenyeret nem tud megkenni ennyi idősen.

2016. aug. 13. 11:19
 19/21 anonim ***** válasza:
27 éves létemre nem vettek fel sehova dolgozni, szégyenszemre anyám tart el. Amint stabilizálódok anyagilag, elköltözök és saját életet kezdek.
2016. aug. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Köszi az őszinteséged. Miért nem vettek fel sehova?
2016. aug. 15. 20:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!