Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha anyukám kikészít?

Mit tegyek ha anyukám kikészít?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy anyukám nem ért a számítógéphez és állandóan idegesít hogy csináljam meg neki ezt meg azt rajta és kérte hogy regisztráltassam fel facebookra mondom jól van ezt még megcsinálom neki beütöttem a nevét és kérdezem tőle milyen email címet adjak neki azt mondja nem tudom te vagy a számítógép zseni na itt már kezdtem idegesedni de beütöttem egy random email címet és kérdezem tőle milyen jelszót adjak neki mondja .... de ő akarja beütni ezzel nem lett volna gond ha nem úgy nyomkodja a gombokat hogy egy ujjal hogy ésssss megvan az első betű ésss a második nem érdekelt ellöktem és beütöttem a jelszót és ordítozott hogy mi a fa*szér kellet ellökni miért nem üthette be ő mondom mert olyan lassan ütöd be hogy örülök ha holnapra végzünk na ezután fel lett regisztrálva és ordítozik hogy:MIÉRT VAN ELŐBB A KERESZTNEVEM ÉS UTÁNA A VEZETÉK NÉV BAZ*DMEG HOGY LEHETSZ ILYEN SZERENCSÉTLEN

Mondom nekem is így van és sok embernek is ezután:ENGEM NEM ÉRDEKEL ÉN ÚGY AKAROM HOGY ELŐBB VEZETÉK NÉV UTÁNA KERESZT NÉV mondom oké majd máskor megváltoztatom és erre mondja:NEM MÁSKOR MOST!!!!!!!!!!

mondom oké akkor megváltoztatom most ezután

Kérdezem tőle hogy milyen képe legyen hogy megismerjék az ismerősei azt mondja nincs képe fogtam a mobilom mondom (van de nem mobilon vagy bármilyen fényképezőn) áljon be valahova lefotóztam bejelentkeztem a mobilommal az ő oldlára és beraktam profilképnek ezután kijelentkeztem a mobilomról és mondom neki el kell mennem dolgom van (haverommal találkoztam a duna plázában) éppen eszünk egy gyorséttermbe és felhív hogy xy bejelölte hogyan kell vissza jelölni mondom kattintson rá a megerősítésre azt mondja hol van mond neki most nincs időm erre szia mire haza megyek lehord egy utolsó senkinek hogy nem mondtam el hogy kell ezután felmentem és megcsináltam neki és elmondtam hogy kell visszajelölni és éjjel amikor már aludtam felsikít de úgy mint a horror filmekbe és felszaladok anya mivan láttál valamit? Mondja nem csak ráírt az xy-on facebookon és ezután kb rá 5 percre átjött egy 3-4 szomszéd (panelban lakunk) és kérdezi minden rendbe van e kell e hívni ide valakit.

Sztetek mit tegyek mert nem szeretném ha ez lenne minden éjjel



2016. szept. 3. 22:05
1 2 3 4 5
 31/47 anonim válasza:
80%
Ha ennyire nem ért hozzá, akkor akár ki is húzhatnád a gépet, upsz, elromlott. Vagy a wifit kapcsold ki. Amikor fbookozna, akkor menj el otthonról, és sokáig ne gyere haza. Jobbat nem tudok.
2016. okt. 20. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 T.A.M.i ***** válasza:
87%

Én egy este leültem elővettem egy kis négyzethálós füzete és mint egy 5 évesnek leírtam mindent.

Azt tanulmányozhatja. Bármi egyéb kérdést jegyezzen fel és MAJD elmagyarázhatod.

Mondd meg neki, hogy másnap iskolába mész, esetleg hétvége van, ilyenekkel ne basztasson amikor alszol, mert gondolom te sem vered fel az éjszaka közepén , hogy süssön neked rántott húst

2016. okt. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 A kérdező kommentje:
Na a tegnapon kivoltam oda ment hozzám és megkért hogy rakjam fel chatroulettre mert hogy olyan jókat hallot arról az oldalról az egyik kollégájától mondom neki hogy oda csak az idióta szánalmas elkeseredett faszverők vannak fent és ordítva mondja hogy ÉN A KOLLÉGÁMNAK HISZEK ÉS NEM NEKED AKI MÉG NORMÁLISAN SE TUD FELRAKNI FB-RE na mondom jóvan b.azdmeg felraktam nem érdekel tudom mutathattam volna neki videót erről az oldalról de úgy voltam vele hogy ha ennyire erősködik tapasztalja meg a saját bőrén beraktam egy kamot és mikit és elmentem tv-ni kb 45 perc múlva mondja hogy most mit kell csinálni odamentem a géphez és mondom le vagy tiltva innen 24 órára és mondja hogy miért? Mondom azért mert jelentettek erre mondja hogy:DE MÉGIS MI OKUK VOLT ENGEM JELENTENI??? NEM TETTEM VELÜK SEMMI ROSSZATT!!!!! erren én mondom neki hogy mert ez egy ilyen oldal és erre úgy elkezdett sikítani (szerencsére délután) hogy majdnem beszakatt a dobhártyám és fogott egy kalapácsot és elkezdett vele rohangálni és ordítozni hogy ő ezt beleb.assza a gépbe hát szerencsére sikerült megállítanom
2016. okt. 30. 20:31
 34/47 anonim válasza:
47%

Fuuu! Nehéz eset.

A lényeg, hogy maradj mindig higgadt és türelmes. Tudom, hogy néhány embernek nehéz de anyukád ilyen, szerintem akkor cselekszel a legjobban ha nem vitázol vele. Elhiszem, hogy nehéz de az ilyen helyzetekbe az a kulcs, hogy nyugodt maradj. Hidd el, egy idő után meg fogsz döbbenni, hogy anyukád is mennyit változik az által, hogy te hogy viszonyulsz hozzá!

Kitartás!

2016. okt. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim válasza:
54%
Szerintem anyukádnak valami személyiségzavara van.Az hét haverom anyja is ilyen csak rosszabb.pl meglát valakit és az arcán van egy ételfolt azt lenyalja.
2016. okt. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 A kérdező kommentje:
Hát istenem máma azt csinálta hogy odament egy 80 év körüli (ismeretlen) bácsihoz és elkezdett neki okoskodni az fb-ről hát én fejemet fogva sírtam a nevetéstől hogy az 59 éves anyukám okoskodik egy 80 éves bácsinak az fb-ről az öreg meg próbálta lerázni hogy nem érdekli de az anyukám csak ment ment és ment nem akartam oda szólni mert én végülis szétröhögtem a belem (és tudom megint ordítozott velem) de nem érdekelt az emberek meg csak nézték úgy voltam vele ha ennyire ordítozott velem mindkét oldal felregisztrálásánál akkor most ő is kap egy kis kellemetlenséget
2016. okt. 31. 14:07
 37/47 A kérdező kommentje:
(És tudom úgyis ordítozott volna velem)*
2016. okt. 31. 14:09
 38/47 anonim ***** válasza:
81%
Hatalmas gondjaid vannak.
2016. nov. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:

Te is pont olyan türelmetlen vagy, mint anyukád. Ha egyikőtök sem képes változni (márpedig te vagy az, akinek könnyebben menne), ebből még sok csúnya konfliktus lesz, egymás agyára fogtok menni...

Amúgy én is jót mulattam, tisztára olyan, mint egy szappanopera :D A legviccesebb a szituációban, hogy fb szinten felcserélődtek a szülő-gyerek szerepek... Most neked kell tanítgatnod anyukádat. Próbálj nagyon türelmes lenni vele, de ha agresszív lesz, akkor nagyon higgadtan közöld vele, hogy majd ha megnyugodott, szóljon és folytathatjátok a dolgot, addig is iszol egy kávét (vagy amit akarsz). Ne hagyd, hogy felbosszantson.

2016. nov. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
XD ne haragudj de én ezen kiégtem xDDD sikítozott meg kalapáccsal rohangált xDDD
2016. nov. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!