Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya azzal fenyegetőzik, hogy...

Anya azzal fenyegetőzik, hogy elhagyja apát, engem és a húgomat. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés

Nem szeret ő engem és a testvéremet, és apát is csak a pénze miatt választotta. De már nem olyan gazdag, mint régen...


Ő 38 éves, apa 40. Én 16, a húgom meg 14.



2016. szept. 29. 15:50
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
92%
Ha TÉNYLEG ilyen, én inkább ünnepelnék és segítenék neki csomagolni...
2016. szept. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
91%
kalap sapka azt csá..menni akar menjen.számomra nem nevezhető anyának
2016. szept. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
3%
klimax amúgy már nem vagytok gyerekek
2016. okt. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
88%
Segíts neki csomagolni. Amúgy ha komolyan gondolná, már ott sem lenne. Ez színtiszta zsarolás.
2016. okt. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
92%
Hadd menjen. Csak ne fogadjátok vissza, nem érdemli meg.
2016. okt. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
90%
Akkor mondjatok meg neki, hogy menjen, nem tartjátok vissza. Mar velem is volt ilyen, csak nekem az apám fenyegetőzött. Aztán ahogy mondtuk neki, hogy menjen csak, ugy nézett, mintha megkérdeztük volna hogy lány-e. Utána idegesen bement a szobaba es otthagyott minket. Sztem anyukad is csak zsarol, mert ha igazán akarna, mar elment volna. De azért majd kérdezd meg tőle, hogy titeket miért akar elhagyni, amikor ti csak gyerekek vagytok, es nem is tehettek semmiről. Remelem tudtam segíteni.
2016. okt. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
32%
Hogy mondhattok ilyet egy gyereknek?
2016. okt. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
71%
Mondd meg neki, ha olyan anya(?) aki ilyesmivel tartja lelki terrorban a gyerekeit, akkor jobb, ha azonnal indul.
2016. okt. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
56%
Kikisérném a kapuig. Nem pakolnék neki össze, mert fárasztó, de azt sem hagynám, hogy ő csomagoljon. A ruháit eladnám a jófogáson, az is párezer forint. Vihet 3db bugyit, azt ennyi.
2016. nov. 5. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

"Anya azzal fenyegetőzik, hogy elhagyja apát, engem és a húgomat."


Menjen!


" Mit tegyünk?"


Segítsetek összepakolni cuccait.


+ Remélem majd nyugdíjas korában, nem fog vissza jönni jaj tartsatok el engemet mert én szegény öregasszony vagyok. ( ilyen "anyukát" ismertem régen)

2016. nov. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!