Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy jelentsük be, hogy...

Hogy jelentsük be, hogy babánk lesz és eljövök az egyetemről?

Figyelt kérdés

Légyszi a kérdésre próbáljatok válaszolni és ne meggyőzni, hogy ne hagyjam ott, baba mellett is lehet tanulni, stb. Igazából valószínűleg akkor sem folytatnám ezt a szakot, ha nem jött volna a pici, mert nem igazán érdekel és elég kemény, szóval nem olyan, hogy csak vizsgaidőszakban kell odatennem magam, amúgy meg azt csinálok, amit akarok a szorgalmi időszakban.


Most 8 hetes terhes vagyok, eddig csak a barátom és a legjobb barátnőim tudják.

Valami aranyos dolog kellene, nem annyi, hogy "Sziasztok, terhes vagyok.".


A másik dolog, hogy ugye otthagyom az egyetemet, ahová előttem a nagyszüleim is jártak, meg apa is és ezért eléggé kényes téma ez nálunk... Ráadásul apával nem olyan közvetlen a kapcsolatunk, szóval leginkább akkor beszélünk, ha kell valami, vagy ilyesmi.



2016. okt. 9. 19:45
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
65%

#9

nem igazán értem a kikelésed.. persze, nekem is van olyan ismerősöm, aki otthagyta az egyetemet és most keresett programozó németországban, DE!

mint említettem, egy érettségivel és egy babával nem viszi sokra, a leírtakból pedig nem következik, hogy valami érdekelné vagy vannak tervei.

2016. okt. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
68%
Hogy tervezed a gyerekvállalást? Szülőknél laktok? Külön albérlet? Együtt éltek egyáltalán?
2016. okt. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Együtt élünk már lassan egy éve.

Ez a barátom háza, nekem a lakás ki van adva albérletnek, szóval abból is befolyik elég sok pénz.

2016. okt. 9. 21:21
 14/24 anonim ***** válasza:
37%

Kedves 11-es!

A "kikelésem" oka mindössze annyi, hogy miért ítéled meg a leírtak alapján, hogy mit akar tenni? Honnét tudod, hogy mi lesz évek múlva? Vagy mi van a fejében? Sehonnét.

2016. okt. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
60%

#14

nos, ha csak nem te vagy a pasija vagy egy bnője, akkor te se tudsz róla semmit.. Itt a lehetőségekről van szó, amit ezzel a cselekedetével nagyon is beszűkít, magyarul felelőtlen. Természetesen egy pillanatig se érdekel, hogy épp mi jár a fejében, vagy mit akar csinálni, ez az ő dolga, de épp egy olyan döntés előtt áll, amit a következő pár évtizedre meghatározza majd az életét, talán jobban át kellene az ilyet gondolni.

2016. okt. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
25%
Nem hiszem, hogy a te tiszted meghatározni, hogy melyik döntés a felelőtlen és melyik nem. Köszönöm.
2016. okt. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
26%

Hogy van időd napi szinten már több éve arra, hogy kitaláld és leírd ezt a rengeteg kamukérdést?

Továbbra is javaslom a könyvírást.

2016. okt. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
75%

"Hogy jelentsük be, hogy babánk lesz és eljövök az egyetemről?"


Kedves szüleim!

Mint ti is tudjátok, az egyetemre járó csajok nagyobbik része csak bulizni jár oda tanulás helyett, és a sulis éveket is csak időhúzásnak használják, míg sikerül végre összeszedniük egy balekot akivel majd eltartatják magukat.

Mivel nekem ez már most összejött, így nem szórnám tovább a ti pénzeteket.

Itthon maradok és szórom a pasasét.

(Inni meg majd itthon is tudok majd.)

2016. okt. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
72%

#16

mostmár tuti vmi ismerőse vagy a kérdezőnek. Amúgy ne forgasd ki a szavam, véleményt mondtam, amit megtehetek bármikor.

2016. okt. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagyok semmiféle kapcsolatban a lánnyal, de ha lennék, se értem, hogy NEKED miért lehet véleményed, és nekem miért nem? Költői kérdés volt.

Szép estét!

2016. okt. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!