Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tényleg én lennék a hibás?

Tényleg én lennék a hibás?

Figyelt kérdés

A minap amikor jöttem haza a suliból, adtam pénzt egy hajléktalannak. (Nem kéregetett, nem erőszakoskodott, ilyen esetekben amúgy is figyelmen kívül hagyom őket).

Szüleim pedig teljesen feleslegesnek tartották és kioktattak, nekem viszont ez jó érzés volt, emellett nem élünk rossz anyagi körülmények között. Tudtuk (vagyis mivel mindezek ellenére járok diákmunkázni tudtam) nélkülözni, amit neki adtam.


17/F


2016. okt. 11. 22:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Lepontoztatok a #7-est, pedig igaza van.
2016. okt. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
10-es: Egy 17 éves milyen munkát tud adni???
2016. okt. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Friedrich Nietzsche mondta, hogy a koldusokat ki kéne tiltani a városból. Mert ha ad nekik, akkor is rosszul érzi magát, és ha nem ad, akkor is.
2016. okt. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%

bármilyen szak- vagy segédmunkát.

nyilván vezetői állást pl. nem.

2016. okt. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!