Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti anyaként mi mindent tennéte...

Ti anyaként mi mindent tennétek meg azért, hogy a gyereketek ne éhezzen, és hozzájusson minden fontos tápanyaghoz?

Figyelt kérdés
Kérdésemet egy kérdés ihlette, és őszintén megmondom, hogy a gyerekemért bármilyen munkát elvállalnék, igen, el is adnám magam ha a megélhetésről lenne szó.
2016. okt. 19. 17:32
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:

#9 megsirattál.

Minden tiszteletem Neked! :)

2016. okt. 19. 18:52
 12/43 anonim ***** válasza:
2016. okt. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:

Ez azért is nehéz kérdés, illetve elképzelni egy ilyen szituációt, mert sok hely van az országban, ahol szinte semmi munkalehetőség nincs, ráadásul nem mindenkinek adatott meg az, hogy tanuljon.

És olyan is van, amikor valakinek semmi segítsége nincs, hogy rábízza valakire a gyereket.Pl. itt vagyok én, ha exférjemmel nem maradtunk volna emberi kapcsolatban, és nem segítene, nem tudnék eljárni dolgozni, mert hajnali 5-kor még nincs nyitva az iskola.Szüleim nem élnek.

Csak azt szerettem volna mondani ezzel, hogy nem mindig van lehetőség másod vagy harmadállást találni.

2016. okt. 19. 19:06
 14/43 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem erre egy anya képes.


Ha mondjuk kiderülne anyukámról, hogy mindent megpróbált, és végső megoldásként prosti volt, nem zavarna. Egyrészt mert tudom, hogy ő olyan, hogy tényleg mindent megpróbált, másrészt tudom, ha egyetlen ember van a földön, aki képes még egy ilyen dologra is értem meg a tesómért, az ő.

2016. okt. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:

Szerintem is képes erre egy anya.

Az anyai ösztön nagyon erős.Nem tudhatom, hogy mit hoz az élet, de azt biztosra tudom, hogy a gyerekemért bármit megtennék.

2016. okt. 19. 19:22
 16/43 anonim ***** válasza:
52%

Ez akkora marhaság, hogy "nem kell a semmire szülni a gyermeket".


Ki mondta azt nektek hogy a biztosnak tűnő anyagi háttér örökre megmarad??! Pláne ebben az országban.Akkor most aki nem milliomos, annak sose legyen gyereke se? ebben az országban hol kezdődik az ideális, biztos háttér?! A több százezreket keresők körében már esetleg, de ez megközelítőleg sem az átlagfizetés.A nagy átlag fizetése itt a minimálbér, ami a béka segge alatt van.a munkahelyet elveszteni pedig nagyon könnyű, akár több százezret, akár minimálbért keres az illető.A 20.000 Ft a segély, a mindenkori legkisebb nyugdíjminimum körüli összeg.Aki ezt kitalálta, el kéne hogy ássa magát szégyenében.

Szóval igen gyakori, hogy viszonylag biztos anyagiak közé születik agyerek, de aztán jön egy munkanélküliség vagy bármi gond és máris az éhhalál fenyegeti a családot, mert szociális háló az már nincs.Nem a szülőt kell elítélni érte!

2016. okt. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
46%
Nem, nem vállalnék el bármilyen munkát. Nem arra akarnám tanítani, hogy a pénzért mindent megteszunk. Ha olyan helyzetbe kerülnék, hogy veszélybe kerülne a mindennapi étel megoldása is, akkor a gyereket ideiglenesen atmeneti gondozasba adnám.
2016. okt. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
24%

16-os akinek mindig is volt segítsége és csak dolgoznia kellett az el se tudja képzelni milyen az amikor nem így alakulnak a dolgok. az ilyen emberrel szavakkal nem lehet ezt megértetni, amíg a saját bőrén nem érzi addig nem fogja felfogni akárhogy is írod le neki.

és igen megvan a sorrend a munkáknál, bár tisztességes munkák közt én jelenleg se válogatok, de azt megengedhetem magamnak hogy tisztességes munkára nemet mondhassak. remélem így is marad.

2016. okt. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
19%
*magamnak hogy tisztességes munkára nemet mondhassak. remélem így is marad.
2016. okt. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
25%
*magamnak hogy tisztességtelen munkára nemet mondhassak. remélem így is marad.
2016. okt. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!