Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti anyaként mi mindent tennéte...

Ti anyaként mi mindent tennétek meg azért, hogy a gyereketek ne éhezzen, és hozzájusson minden fontos tápanyaghoz?

Figyelt kérdés
Kérdésemet egy kérdés ihlette, és őszintén megmondom, hogy a gyerekemért bármilyen munkát elvállalnék, igen, el is adnám magam ha a megélhetésről lenne szó.
2016. okt. 19. 17:32
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
55%

13#

Azt nem értem, hogy nincs kire bízni, amíg anya dolgozik, de van kire bízni, amíg a sarkon állva lóbálja a retikült? Vicc.

Vagy a gyerek írja a leckét az egyik szobában, a másikban meg hancúroznak!? Mert ugye minden pasi egy gyereket akar kerülgetni egy fizetett prostinál.

Szóval nekem ez nem életszerű, hogy valaki 'A' munkát nem tudja megoldani, de'B' munkát igen.

2016. okt. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
23%

"akkor a gyereket ideiglenesen átmeneti gondozásba adnám."

vicces

ilyen helyzetekben szoktak a gyerekek pedofília áldozata lenni, vagy a gyerekotthonban ütik verik.

- nem érdekel ha ütnek vernek, b a s s z nak, de engem nem fognak mert én tisztességes vagyok!

2016. okt. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
42%

21-es látszik, hogy nem voltál még ilyen helyzetben. egy valamire való munka minimum napi 8 óra de inkább 10-12 az óvoda iskola meg ezt nem fedi le, az utazás meg csak növeli az időtartamot. ha nincs kire bizzni nem megy.

prostiként meg simán belefér az iskola időbe és a gyerek betegeskedésének az időtartamát is lefedi külső segítség nélkül is.

2016. okt. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:
Napközben lehet dolgozni otthon mint prostituált.Nem kell a sarokra kiállni ehhez.Gondolom annyura egy nő se lenne hülye, hogy a gyereke jelenlétében dolgozzon otthon.
2016. okt. 19. 20:12
 25/43 anonim ***** válasza:
14%
rád várunk, cica!
2016. okt. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
17%

22!

Nagyobb biztonságban érezném ott a gyerekemet, mint kvakent attól félve, hogy melyik kuncsaft vér halálra, miközben a gyerekem otthon várja hogy haza menjek. Nem ördögtől való az átmeneti gondozás, ahogy a tartós állami gondozás se, sokkal kevesebb ott a bántalmazás, mint családi környezetben. Tőlem te kiallhatsz kvanak, en nem fogok. Ennyi.

2016. okt. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
79%

hát a te családodnál lehet hogy kevesebb, az én családomban viszont még egyik családtag se erőszakolta meg a másikat s pl. a kezét se törték el a másiknak.

amúgy meg nem csak útszéli prosti létezik, lehet ezt kulturáltan is végezni. furcsa azonban az ha valaki postiként csak ilyenben tud gondolkozni az intézetet meg egy családnál jobb leányálomnak tartja. nagyon nem ebben a világban élsz te...

ép most volt egy pedofil botrány egy ilyen helyen. te nem nézed a híreket?

2016. okt. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
Egyszerű vagy nagyon, utolsó. Senki nem mondta, hogy a családomban történt erőszak, azt írtam, nagyobb az esélye családon belüli erőszaknak, mint intezmenybelinek. Tudod, statisztika. Azt sem írtam, hogy a családnál jobb az intézet, pláne hogy ha egyszer ételre nincs pénz, esélyes hogy nincs család, anya van egyedül a gyerekkel. Mellesleg meg bizony van ám olyan család, aminél jobb ám az intézet.
2016. okt. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
23%
jopofa lehet egy megerőszakolt eltört kezű gyereket azzal vigasztalni, hogy erre statisztikailag kisebb volt az esély minthogy más családokban megverjenek egy gyereket, és még mindig jobb így mintha prostinak álltam volna...
2016. okt. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
17%

furcsa ha valaki egy gyerek életében, az őt ért eseményekben csak statisztikát valószínűséget és egyéb számadatokat lát.

bármilyen kicsi ilyesmire az esély az túl sok...

2016. okt. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!