Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti megértenétek,...

Szülők! Ti megértenétek, hogyha a gyereketek azt mondaná valamire, ami nektek fontos, hogy megcsinálja, hogy ő boldogtalan ebben?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy rühellek tanulni, szó szerint rosszul leszek ha tanulnom kell. Ez valahogy általános iskolai és középiskolai éveimben kialakult, nem tudok rajta változtatni. Egyetemre se akartam menni de apám rám erőltette, mert azt mondta, még diplomával se garancia, hogy lesz munkám, de anélkül (akár szakmám is lehet, akkor se) esélytelen, hogy elhelyezkedjek bárhol is.

Ezért elkezdtem járni egy olyan szakra, ami hasznos, annyira nem érdekelt már kezdetekben se de ugye kit érdekel.

Na, gyűlölöm. RÜHELLEM!!! Nem csak a szak miatt, járhatnék én bárhova, azt is gyűlölném.


Szerintetek beszéljek erről a szüleimmel, vagy úgysem értenék meg?


2016. nov. 5. 14:09
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
57%
Veled az a baj, hogy van egy ilyen hülye elképzelésed hogy szerzel valami gagyi papírt és már hullik is az öledbe a munka. Ki kell ábrándítsalak rengetek olyan OKJ képzés van aminek a papírja még wc papírnak sem jó mert túl kemény :) Ha eredményt akarsz az életben ahhoz bizony tanulni kell mindegy milyen képzés keretein belül teszed azt, és bármennyire utálod is azt. Egy divat humbuk okj-t elvégezhetsz mert csak bejársz aztán csókolom, de hamar ott találhatod magad valami szalag mellett. Nem tudod még hogy működik a világ.
2016. nov. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Egy évet ki lehet hagyni és pénztgyűjteni. Abban az évben a kevés pénzel utána tudnál menni szakemberrel, hogy mik azok a megoldások erre. Az nem megoldás, hogy kell a papír rögtön. Van ennek egy íve, amit be lehet járni egy év alatt és sokkal jobban fogod állni a problémákat egyetem alatt.
ápr. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!