Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Teljesen patthelyzetben...

Teljesen patthelyzetben vagyok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Edesanyamat utalom, egesz eletben vert, egy idoben meg neki allt feljebb, apam meg egy szemetlada, aki bevallotta, hogy elvezi is, hogy faj nekem. Gyulolom oket. Hogy ezt fokozzak, vettek nekem egy lakast szuletesem elott, ami tok jo, csak 14 eves korom ota ures, azota nem lett kozoskoltseg fizetve, 18 eves koromban meg kaptam egy levelet egymillios tartoasrol, ami azota gyulik. Eladni se tudom, mert a szuleim a haszonelvezok. Anyamat nem erdekli, apamat nem tudom elerni, penzem meg nincs, havi tobb tizezer kozoskoltseget fizetni (nagyon regi a haz, es benne van a gaz) egy lakasra, amihez kulcsom se volt soha. Mit tegyek?
2016. nov. 21. 13:35
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
100%

de te menj el ügyvédhez és kérj tanácsot,keressetek megoldást.

ne arra hagyatkozz,hogy anyukádék mit hazudtak neked erről.

biztos,hogy véd valamilyen szinten téged a törvény, nem terhelhetik rád azt a tartozást,amit a szüleid halmoztak fel,amíg kicsi voltál.

de mondom , ügyvédhez fordulj. ne hagyd,hogy még jobban elfajuljon a dolog

2016. nov. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy a mindennapi megelhetesemet se tudom megoldani. Ha csak 1000 Ft-ot kerne az ugyved azt se tudnam kifizetni!
2016. nov. 21. 15:00
 13/53 anonim ***** válasza:
18%
Nekem elég hihetetlen ez a sztori.
2016. nov. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 A kérdező kommentje:
Baszus utolso ne kotoszkodj! Kerlek. Eleg nehez ez nekem igy is.
2016. nov. 21. 15:15
 15/53 anonim ***** válasza:
73%
Nem kötözködni akarok, de tök fura hogy négy évig ott hagyják kihasználatlanul a lakást ami hozhatná a pénzt. Ritka nagy baromnak kellene hozzá lenni. Neked meg nem itt kellene kérdezősködnöd, hanem keresni egy oldalt ahol ügyvédtőól lehet kérdezni, és ott tudakolózni hogy ilyenkor mi a fene van. Az még pénzbe sem kerülne.
2016. nov. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 A kérdező kommentje:
Nem 4 eve ures hanem kb 10. Nagyanyam ott halt meg (apam is vele lakott) azota ugy van hagyva mert apam ezt akarta es kesz. Nem vgja foldhoz van eleg penze.
2016. nov. 21. 15:24
 17/53 A kérdező kommentje:
Ez meg egy kerdezos oldal, had kerdezzek.
2016. nov. 21. 15:25
 18/53 anonim ***** válasza:
3%
Remélem azt kapod, amit megérdemelsz.
2016. nov. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 A kérdező kommentje:
Hogy ertelsem ezt utolso?
2016. nov. 21. 15:35
 20/53 anonim ***** válasza:
93%
Nem kötözködni akarok, de ezt én sem értem. Hogy lehet valakinek a születése előtt lakást venni? Akkor még semmiféle iratod nem is volt, még csak egy születési anyakönyvi kivonat se.
2016. nov. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!