Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nálatok a gyerek mennyi idő...

Nálatok a gyerek mennyi idő után viheti el az autót friss jogsival egyedül?

Figyelt kérdés

3 hónapja van jogsim, elsőre mentem át minden vizsgán, ha ül mellettem valaki akkor vezethetek, de egyedül nem mehetek sehova, pedig láthatják, hogy jól boldogulok..

Másoknak mennyi idő után engedték, hogy egyedül vezesse a szülő kocsiját?


2016. nov. 29. 22:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
57%
Én egyből vihettem, pedig lány vagyok és 17 évesen csináltam meg. Magamban sem bíztam, alig bírtam elindulni, mert dízel autón tanultam és az itthoni benzines volt, sokkal nehezebb volt vele elindulni, de pár nap és belejöttem
2016. nov. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
68%
nálam is elég hamar pedig másodszorra mentem csak át. (a vizsgabiztos elsőre összeszarta magát)
2016. nov. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
30%
Nekem jogsim se volt de már mehettem! ;)
2016. nov. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
45%
nekünk autónk se volt de kölcsönadták
2016. nov. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
87%
Nekem 1 hónap után. De jobban ment volna ha kezdettől egyedül. Hibák persze voltak így is. De azok lesznek is, ami volt az olyan hogy ma is elkövetném.
2016. nov. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
54%

De jó,hogy itt mindenkinek odaadták,nekem nem. Azóta 9 éve saját autóm van,a jogsim 11 éves,de a mai napig nem adják a kezembe,egyedül továbbra sem vihetem el,pedig külföldön is vezettem már. Ez nem nevetséges?

31/N

2016. nov. 30. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
63%
Nekem 5 hónap volt, mire végre anyám oda adta. 27/f 6-os, ez tényleg durva. ;DDD
2016. nov. 30. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
67%

Nekem sem engedtek soha. Azt mondtak, hogy a sajatomat akkor vezethetem, amikor akarom, az oveket majd akkor, ha megorokoltem.

Igy hat vettem egy oreg autot, azzal jartam egy evig, aztan tudtam venni egy 3 eves suzukit.

2016. nov. 30. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
55%

Megkaptam a jogsit aznap mehettem is 18L-kent.

Igaz azt az autot nekem szantak megvolt a masik nekik.

Én nem tortem ossze azota se autot es ez volt az egyetlen eset -vezetes - az eletemben amikor biztak bennem a szuleim.

2016. nov. 30. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
66%

Amikor kézhezkapta a jogosítványt, akkortól mehetett - elvégre ahhoz, hogy jól tudjon valaki vezetni, gyakorlat kell, méghozzá nem is kevés.

Ha úgy megy, hoyg valaki folyamatosan mondogatja, hogy mit csináljon, az csak elbizonytalanítja, és nem tanul meg önállóan vezetni.

2016. nov. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!