Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti hogy dolgoztátok fel, hogy...

Ti hogy dolgoztátok fel, hogy örökre otthon fogtok lakni?

Figyelt kérdés
Mert nem kerestek annyi pénzt, hogy külön tudjatok menni, párotok meg soha nem lesz, mert nem kelletek senkinek, mert rondák vagytok?

2016. dec. 15. 11:41
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
60%

Ronda ember nincs, csak apolatlan.

Mitol lennel mar ronda? Inkabb hulye vagy.

2016. dec. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
62%
Mivel otthon laksz, fizetésed feléd félre kéne raknod lakástakarékba.
2016. dec. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
47%
Nincs ronda, csak önbizalomhiányos ember.
2016. dec. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
39%

Soha nem értettem, ezt a fajta hozzáállást. Teremtő azt mondja legyen meg az akaratod. Ha azt mondod magadról, hogy ronda vagy, úgy lesz. Ha azt mondod magadról, soha nem lesz házam, úgylesz.

Egy olcsóbb lakásra kb számoljunk 8 M-ot.

20 százalékos önerőnek kell lenni, hogy a bank adjon pénzt. 1.6 M. forintnak kell lenned. Nyugaton már sok olyan állás van, ahol adnak ingyenes szállást, és igen jó a fizetés pl. [link] 130-ból, túlórával több. félre raknál havi 50-et. Akkor tartanál ott amennyit most keresel. Ezt csak 32 hónapig, közel 3 évég kéne kibírni, aztán vehetnél egy saját lakást. Kiadod az egyik szobát albérletbe, az segít fenntartani, és íme 3 év alatt van önálló lakásod. Keress rá a neten operátori állás szállással.

2016. dec. 16. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim válasza:
56%
Addig kell sokat dolgozni míg fiatal vagy, mert időssebben már nem fogod bírni annyira. Ha ennyire el leszel keseredve csak rosszabb lesz. Próbálj tenni a helyzeted ellen! Keress jobb munkát. Aki nem keres az nem is talál. Ha ronda vagy legalább legyen pozitív gondolkodásod. Mégha nagyon nehéz is ilyen helyzetben így tenni. A pozitív kisugárzás kicsit vonzóbbá tesz. De csak nagyon kicsit. A helyzet nem könnyű az biztos. Én is ronda vagyok. Kis korom óta folyamatosan kapom az élettől a pofonokat. De küzdök ellene. Igaz kisebb nagyobb sikerekkel. Muszály volt laknom valahol, mert árva vagyok. A kutya se segített! És mivel ronda is vagyok, de nagyon hát nem tolongtak az emberek, hogy lakj nálam. Barátnőm is volt nem is egy! Itt a gond csak az, hogy nem elég a barátnődnek megfelelni. Ha a családjának, vagy a barátnőinek nem vagy szimpatikus idővel a hatásukra elhagy. Tapasztalat. Az egyik legjobb kapcsolatom is így ment tönkre. Addig mondogatták neki hogy jobbat érdemel, és szervezgettek a véletlen összetalálkozásokat a szépfiú ismerősökkel, míg el nem hagyott. Sajnos ilyen az élet. El kell fogadni, hogy nem mindenkinek adatik meg a boldogság. De ne törődj bele! Ha feladod sose lesz jobb!
2016. dec. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
44%
Van egy jó hírem. Nem kell örökre otthon laknod!HA annyira kevés a pénzed, hogy egymagad eltartsd, akkor nyugodt lehetsz, miután meghalnak azok akik eltartanak már kereshetsz magadnak úgy lakóhelyet, az utcán!
2016. dec. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
75%

Hogyan dolgoztam fel?

Megkérték a kezemet, elmentem dolgozni, átmentem levelezős képzésre, és ELKÖLTÖZTEM!

2016. dec. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 Költőnő? ***** válasza:
26%
Hát azt, hogy gyakorlatilag életképtelen vagy, lehet magyarázni a külsőddel, csak éppen felesleges.
2016. dec. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
43%
Már ne is harizz de h mindent így elkurtál az egyedül a te hibád.. Hogy nem mentél egyetemre nem keresel barátnőt és a nulla energiabefektetés. Ha ezt nem valami depis mélypontodba írtad ki akkor lényegében szart nem ér az életed ezt utálod de szarsz rá ellene tenni..
2016. dec. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
24%

Na látod kedves kérdező, ilyen kérdésket még egy anonim oldalon se lehet kiírni, mert mindenki leolt,és téged hibáztatnak.Én sokkal rosszabb helyzetben vagyok, de eszem ágában sincs kiírni egy ilyen hasonló kérdést,mert tudom, hogy itt az emberekben 0 az empátia. Kb azt kapnám,mint te, sőt durvábbakat.Itt mindenki tökéletes, pozitív, ha volt is valami problémája, hipp- hopp megoldotta nyavajgás nélkül is. Engem az ilyen válaszok, amiket te kaptál egyáltalán nem ösztönöznek. Nem fogják fel, hogy nem mindenki azonos lehetőségekkel, és képességekkel indul el az életben.

Gondolom már te is megbántad, hogy feltetted a kérdést, mert jó ideje nem írtál kommentet. Mondjuk felesleges is ilyen válaszokra.

2016. dec. 17. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!