Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A bátyám nem hagyja békén a...

A bátyám nem hagyja békén a kutyámat. Hogyan értessem meg vele, ha a szüleink sincsenek rá hatással?

Figyelt kérdés

Tegnap unokatestvéremtől megkaptam a karácsonyi ajándékomat, mert nem lesznek otthon a hétvégén és kaptam tőle egy kiskutyát, amit már régóta szerettem volna.

A bátyám pedig egyfolytában vagy a fülét húzogatja, vagy pedig mondta, hogy este amikor jött ki a szobájából, akkor ott feküdt az ajtója előtt és majdnem átesett rajta és belerúgott egyet. Meg a kutya mindenhova követ mindenkit és bátyám ilyenkor is belerúg hogy mennyire elege van belőle, minek nekem ilyen hülyeség.

Már említettem, hogy anyáék sincsenek rá semmi hatással, teljesen mindegy, hogy mit próbálnak.. Bevittem a szobámba a kutyát és 2 percre kimentem, de amikor visszamentem, nem volt ott. Szerintem kijött utánam vagy nem tudom.. erre bátyám mondta, hogyha még egyszer elkezdi őt követni, akkor komolyabban fogja bántani.. Bátyám barátnője is átjött hozzánk ma és mondta, hogy szerinte aranyos és elkezdte simogatni, mire bátyám elvette tőle a kutyát és rálépett a lábára, hogy ne simogassa már, mert szerinte ronda és el fogja tőle kapni.

Amúgy spánielt kaptam.. egyik kedvenc fajtám, nem ronda egyáltalán és nagyon okos..

Megkérte a barátnője, hogy bejöhet-e a kutya velük a szobába és én mondtam, hogy nem, mert a bátyám közelébe nem engedem, erre bátyám kiröhögött és azt mondta, hogy olyan béna vagyok, mint a nyomi kutyám..


(Én 14, ő 17)


2016. dec. 21. 16:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Bátyád menthetetlenül bunkó, és idióta. Igazság szerint addig kéne verni egy lapátnyéllel, amíg meg nem tér, de ezt meg itt a többi hasonszőrű lehurrogná.
2016. dec. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha az én testvérem lenne,elkapnám a torkát,és letisztáznám vele hogy feljelentem ha bántani meri.:)

az ilyen gyerekre rendesen ráférne 1 verés.

nem vagyok agresstív,de ha az én fiam lenne és ezt 1x látnám akkorát kapna tőlem,hogy a fal adja a másikat.

2016. dec. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
91%

Cigit elnyomni a kutyámon?

Na ott estem volna neki.Én is 14 vagyok de nem érdekelt volna,megvertem volna.

2016. dec. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Aha, megvernéd...

Lehet, hogy a kérdező egy 50 kilós kislány.

Próbáld elkerülni ezt az elmebeteget, a kutyust meg kell arra tanítani, hogy a szobádból egyedül nem mehet ki.

2016. dec. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
52%
Jobban tenned, ha elajandekoznad szegeny allatot...
2016. dec. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
# 15 A bátyjára gondolsz, ugye? Mert ha őt ajándékoznák el, azzal az egész család jól járna. :D
2016. dec. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Szerintem is a bátyádat kéne elajándékozni.

Vagy inkább kidobni a szemetes mellé, és rálépni a kezére meg a lábára, aztán hagyni, hogy megfagyjon.


Ja, bocsánat. Állatkínzás esetén nálam eléggé elszabadulnak az indulatok.

Megkérdezhetem, hogy a testvérednek hogy a fészkes fenébe akadt barátnője?

Hogy ki az az ember, aki vele egyáltalán szóba áll? Nemhogy megfogja a kezét, megcsókolja és a többi.

Egy utolsó bunkóval élsz együtt. Bárcsak a szüleid többet tennének az ügyben, és nem értem, hogy miért nézik ezt ölbe tett kézzel, mintha meg lenne kötve a csuklójuk? Azért álljon már meg a menet...

Nem tudnál rápirítani a bátyádra, amikor ott van a barátnője? Nem lehet, hogy elszégyellné magát?

Bár, az ilyenben szégyenérzet....Miről is beszélek?

A kutyusra nagyon vigyázz,

de ne aggódj, gyorsan megnő, a tulok testvéred képét pedig megjegyzi, és amikor a spánieled már a térdedig ér, garantálom, hogy a bátyád a közelébe se fog menni, ugyanis az állatok szintén nem felejtenek.

Ha szerencséd van, még hamarabb.

Azt mondod, okos kutya.

Tanítsd, és tanítsd a bátyád ellen. Hogy kerülje, morogjon rá, stb.

Hidd el, képes vagy rá.

A tesód tipikusan az lélegző létforma, akinek nagy a szája, de ha rámorog az eb, farkát behúzva visszasprintel a szobájába.

Gyáva alak.

Kérdezd meg tőle, légy szíves, hogy miért a kisebbet, a gyengébbet bántja? Miért téged és a kutyusodat piszkálja?

Annyira már nem bátor, hogy egy erősebbel merjen szembeszállni?

Kérlek, szépen kérlek, ezt mondd meg neki.

A barátnőjével pedig mielőbb beszélgess el, rendes lánynak tűnik, ha kedveli a kutyust, viszont elég ostobának, ha a bátyádat is...Mégis, remélve, hogy értelmes, szólj neki, hogy fusson, ameddig lehet, és vissza se nézzen erre a féregre.


Elnézést kérnék a jelzőkért, de annyira igaz mindegyik, mint amennyire a bátyád őstulok.

De ne vedd magadra, irtó aranyos csajszinak tűnsz, állj a sarkadra, védd meg magadat és a háziállatodat egyaránt!

2016. dec. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak féltékeny amiért nem kapott kutyát
2017. jan. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!