Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A családom nagyon vallásos,...

A családom nagyon vallásos, minden vasárnap templomban kell ülni és minden ünnepet nagyon komolyan kell venni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Így nőttem fel. Vallásosnak vagyok nevelve, de engem érdekel a világ, jobban megakarom érteni. Pár éve már nem hiszek Istenben, inkább a tudomány híve vagyok, de ezt félek elmondani nekik. Nem értenék meg, félnek gondolkodni, inkább vakon követnek baromságokat. Nem tudom mit tegyek. Elmondjam vagy inkább ne?

2016. dec. 24. 09:16
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:

Vidiripi


"Vegig se olvastam de teljesen ledobbentem hogy vannak olyan emberek akik nem hisznek az evolucioban!!!!"


Neked tényleg ez az első találkozásod olyanokkal akik nem hisznek az evolúcióban?

2016. dec. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:
Nem kell vallàsosnak lenni ahhoz hogy az ember segítsen màsokon.
2016. dec. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:
16.15-os. En eltem mar Debrecenben,Budapesten,masik ket kisebb helyen is ,sok embert ismerek, de nagyon komolyan mondom ez az elso. En kifejezetten szoktam errol beszelgetni mert erdekel a tema meg a biosz. Lehet furanak talaltok de tenyleg nagyon meg lepodtem eddig ugy hittem magyarorszagon kb 91 % ebben hisz . na jo egy ismerosom volt aki arab volt es o nem hitt az evolucioban de mivel nem kereszteny ezert ot nem szamoltam bele most. :D
2016. dec. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:

Vidiripi


Értem! Nos, nekem ez meglepő volt. De akkor ilyen is van. :)

2016. dec. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!