Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam meg tapintatosan...

Hogy mondjam meg tapintatosan a szüleimnek, hogy már napok óta nagyon büdösek?

Figyelt kérdés
Nem lehet mellettük megmaradni.
2017. jan. 15. 11:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
nem lennék a helyedben :/
2017. jan. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
És mit reagált anyukád amikor szóba hoztad?
2017. jan. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
Évezredek óta az volt a szokás, hogy a halálos betegségek, megfázás miatt télen nem fürődtek az emberek. Nemcsak falusiak, a nemesség és a királyok sem. Vagy nincs elég meleg és ettől tartanak, de valószínűbb, hogy ruhástól alszanak, azt hónapokig nem veszik le. Jól be kellene gyújtani, megfürdeni és a ruháikat kimosni, szobát kitakarítani.
2017. jan. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
70%
50esek csak??? 60-70éves korukig azért nem szoktak öregszaguak lenni az emberek...Van itt egy kérdés 5-6an egy kàd vìzben fűrdenek(kisgyerek egyre nagyobbak majd felnőttek)bàr kb 10 ellenérvet ìrtak ez ellen de esetedben javasolom....Fürödj meg jó meleg vìzben(ugye van bojleretek vagy tàvhősmeleg vizetek...bocs de ìrtad régimódiak..) amikor vègzel szólj anyukàdnak jó melega vìz jöhetsz...50esek tehàt dolgoznak...légy jó gyerek és kedvességből takarìts ki nàluk vagy szellőztess mosd ki a koszos ruhàikat.
2017. jan. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Hazamész, és eljátszod a meglepetést, hogy "hú, minek van itt ilyen rossz szaga, van valami romlott dolog a szemetesben?" vagy valami hasonló. Aztán nem mondod ki, de ráutaló mozdulatot teszel, hogy ő azok.
2017. jan. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
50%
Hívd ki rájuk az ANTSZ-t, vagy jelezd a védőnőnél.
2017. jan. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

50-esek és nem járnak dolgozni?

Én is 50-es vagyok, dolgozni járok. Nem csak este lefekvés előtt, de van úgy hogy reggel is megfürdök. Ha éjszaka kicsit megizzadtam, akkor frissen menjek a melóba.

A szüleid mit dolgoznak, hogy büdösen is el tudják látni a munkájukat?

2017. jan. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Amugy sok ember nem attol budos, hogy nem furdik, hanem attol hogy nem mossa vagy csereli rendszeresen a ruhat. A szobaban ilyen lehet pl az agynemu, parnak stb is.

Sok evig voltam kolis, lattam hogy a budos lakok naponta jartak zuhanyozni, de hiaba, ha nem mostak.

Sot! Az angolok pl egy heten max 2-szer furdenek, megsem budosek, mert minden nap akar tobbszor is tiszta ruhat huznak!

A mosassal mi a helyzet nalatok?

2017. jan. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Már biztos rajtad is érződik a szaguk, csak te már megszoktad. Kérdezd meg osztálytársad hogy van-e szagod :)
2017. jan. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!