Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, ha a szüleim...

Mit csináljak, ha a szüleim utálnak?

Figyelt kérdés

Ma a szüleim szóltak, hogy menjek, mert kész a vacsora, odamentem, és mondtam, hogy ezt a pizzát nem szeretem, és hogy majd a másikból szeretnék enni, amikor elkészült. Eltelt 20 perc, és nagyon éhes voltam. Kimentem, és észre vettem, hogy a pizza elfogyott. Kiderült, hogy azt a pizzát ették meg, amiből én is akartam volna enni. Dühös voltam, és ki rohantam a szobámba. 5 perc múlva újra kimentem, és megkérdeztem, hogy miért nem hagytak a pizzából. Erre azt mondták, hogy nem jöttem, és már kihűlt volna a pizza, ezérr megették. Mondták, hogy menjek le a tárolóba, és hozzak fel egy pizzát. A tárolónk a lépcsőházban található, mert társasházban lakunk. Lementem, és felhoztam egyet. Apám ott volt az ajtó előtt, és azt ordította, hogy meg ne lássa mégegyszer, hogy zokniban megyek le, mert, akkor nem kapok zsebpénzt 1 évig. Kb. másfél perc, mire fel hozok a tárolóból vmit. Utána megnéztem, és nem is volt koszos a zoknim. Szóval megint dühös voltam, és elkezdtem az ágyamat ütögetni. Aztán apám bejött és nagyon hangosan ordított, hogy fejezzem be, éa hogy mekkora disznóól van az ágyamon, és kezdjek el takarítani. Mondtam ( már sírva), hogy oké. Aztán 5 mp múlva rámordított, hogy MOOOOST!!! Már szinte bőgtem, és mindeközben anyám ott volt végig, de nem védett meg. (Most is sírva írok mindent.) Mit csináljak sztetek? Nagyon kéne válasz, mert ez van mindig.


Köszönöm!



2017. jan. 18. 19:59
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
0%
Azért utálnak mert mondták hogy ne zokniban menj le, aztán elkezdesz csapkodni mint egy idegbeteg? Meg nem maradt pizza? Gratulálok
2017. jan. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy csak a szüleiddel van baj.
2017. jan. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
62%

összetettem a szövegből a dolgokat.. mirelitpizza volt vacsira, hiszen a tárolóból hoztad fel. igy gondolom azért

ha látod hogy sül és 20 percig nem mentél oda, akkor biztosan nem gondolkodtál, hiszen 20 percig ki süt pizzát ?? És ők honnan tudják hogy mennyit eszel belőle ? És miért kellene nekik kitalálni ?? Ha ide tudsz írni, akkor tudhatod hogy 10 percet ha sül a mirelit pizza sokat mondok, és az már sült akkor max 5p és kész.. te 20 percre leléptél.

A lépcsőházba nem megyünk ki zokniban.. mert a zoknit utána nehéz kimosni, a mocskot behozod, a cipőt felvenni 10 másodperc.


Különben nem tiltotta meg, hogy egyél pizzát, megvette, kaphatsz belőle, sőt egy egészet megsüthetsz pedig TE nem mentél oda enni.


nem azt mondom hogy szüleid angyalok, de azéért ez a sztori elég beteg, és te se viselkedtél normálisan.

2017. jan. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
36%

Te se adtál választ hogy hány éves vagy?

Gondolom 10-12..

Ezeken a dolgokért nem kell hisztizni, főleg nem sírni!

Inkább hallgass anyukádra és apukádra, ők tudják mi a jó neked, még ha meg is eszik a kis pizzát, végülis, ők sütötték :)

2017. jan. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
54%
Nem gondolod hogy a szüleid részéről jogos volt a felháborodás? Örülj neki hogy nem kaptál tőlük két olyan büdös nagy pofont, hogy a fal adja a másikat és zavartak volna utána vacsora nélkül az ágyba! Én a te helyedben nagyon szégyellném magamat ezért a gusztustalan viselkedésért.
2017. jan. 20. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

"Az a baj, hogy a kérdésemre alig kaptam választ, inkább csak szidásokat, ezért sajnos fel kellett jelentenem néhány felhasználót... sajnálom"


Jelentgethetsz te bárkit, a moderátorok sem fognak téged komolyan venni. Amúgy én válaszolok neked a kérdéseddel kapcsolatban:

Örülj neki hogy ilyen jó szüleid vannak, hogy tudsz pizzát enni vacsorára, hogy kapsz zsebpénzt, hogy van hol lakjál, hogy van aki ruhát adjon rád, hogy van aki gondoskodjon rólad és hogy egyáltalán van mit enned minden nap. Te ezt mind természetesnek veszed, de tudod van olyan család, ahol annak is örülnek ha van mit enni, vagy van víz, fűtés és villany. Van olyan család, ahol a gyereket a szülei folyamatosan verik, mert a szülők mondjuk alkoholisták. Inkább adj hálát az égnek, hogy neked nem kell ilyesmit átélned és becsüld meg magad és a szüleidet is!

2017. jan. 20. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!