Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok? Ha elengednétek...

Mit szólnátok? Ha elengednétek a lányotokat bulizni, majd másnap tudnátok meg, hogy ez egy "kamionosok és k_rvák" elnevezésű buli volt, és ő ennek megfelelően be is öltözött.

Figyelt kérdés

2017. jan. 25. 15:56
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
65%

Első vagyok.

Nem hiszem, hogy annyira liberális lenne a nevelésem, legalábbis a két gyerekem fetrengve röhögne, ha ezt olvassa.

De egyrészt vagyunk olyan jóban, hogy én már buli előtt is tudom, hogy mi a téma, nem másnap csap szét az ideg, mikor véletlenül megtudom.

Másrészt: kaptak olyan felvilágosítást, hogy ne legyen belőle más probléma, mint hogy kicsit smárol valakivel. Őt is ismerem, a barátnőit is ismerem, ha meg sokáig tart egy buli, ahhoz ragaszkodok, hogy én hozom őket haza kocsival. Attól ugyanis féltem őket, hogy páran tintásan kóricáljanak az éjszakában, vagy beüljenek valaki kocsijába, aki már ivott.


Egyébként tényleg elég megnézni pár bulifotót (neten fellelhető, gond nélkül ki lehet párat guglizni): a legtöbb csaj úgy néz ki rajta, mintha épp a sarokra készülne. Mindene kint van.

A kamionosok és kur.vák buli abban különbözik, hogy pár srác kockás ingben van, meg rajzol magának az anyja szemceruzájával bajuszt.

Ezzel az erővel egyáltalán nem kell elengedni bulizni.

2017. jan. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
45%
Négyes, miért mit műveltetek? Azt hiszed anyád nem csinált hasonlóakat anno? Ne legyünk már álszentek.
2017. jan. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
32%

79% (első)


Hagyjad, ezeknek lehet magyarázni.

2017. jan. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 A kérdező kommentje:

# 11


"kicsit smárol valakivel"


Ezt megbeszélted vele, hogy max smárolhat bulin idegen fiúkkal, a lába közé már nem nyúlhatnak?

2017. jan. 25. 16:21
 15/46 A kérdező kommentje:
Nekem úgy tűnik, ti nem tudjátok mit jelent a liberalizmus, konzervatív stb.
2017. jan. 25. 16:22
 16/46 anonim ***** válasza:
69%

10: Aki ilyenre kapható, az egy ártatlan, alkoholmentes iskolai buliban is szo.pni fog a vécén, utána meg a nyolcas busszal hazamegy anyucihoz Barátok köztöt nézni. Ne áltasd magad, nem attól lesz valaki könnyűvérű, mert jelmezbe öltözik egy buliban.


Egyébként a prosti jelmez miben különbözik attól, amikor egy lány fél melle kilóg, a fenekét éppen csak takarja a piros miniruha, neccharisnya van rajta magassarkúval, és két kiló sminket visel? Ugyanis pont így volt öltözve pár 16 év körüli lányka, akik várnap a szüleikkel jöttek a néptáncgálára, délután ötkor.

Aztán lehet, hogy átugrottak egy ilyen bulira, és már nem volt kedvük átöltözni, de ez akkor hirtelen eszembe se jutott. :D

2017. jan. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
37%
ha már elengedted 16 évesen bulizni most már ne fogd a fejed....te vagy a hibás amiért mehetett most már ne kérd rajta számon a dolgokat.
2017. jan. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim válasza:
40%
Ezen a smárolóson én is néztem, a lányod valszeg egy ribi, aki kavart már a fél kerülettel.
2017. jan. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim válasza:
43%
"lányom tudod mire tanítottalak, ha bepróbálkozik egy fiú kicsit smárolj vele, tovább ne menjetek, fenék fogdosás még OK bugyiba nyúlás NEM értetted? Nem vagy te r_banc!"
2017. jan. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
25%

Én úgy nevelném a lányomat, hogy egy ilyen buliban is csak kamionosnak öltözzön.


Amennyiben megtanítottad a lányodnak,hogy hogyan (ne) viselkedjen és öltözzön, valamint törődő környezetben nő fel, nem kell attól félni,hogy a törődést "kamionsofőröktől" kérje, és tudod, miről beszélek.

A lányod milyen öltözékben ment?


Egyébként meg..... rettentő gáz lehet ez a buli.

2017. jan. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!