Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok? Ha elengednétek...

Mit szólnátok? Ha elengednétek a lányotokat bulizni, majd másnap tudnátok meg, hogy ez egy "kamionosok és k_rvák" elnevezésű buli volt, és ő ennek megfelelően be is öltözött.

Figyelt kérdés

2017. jan. 25. 15:56
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
57%
20-as vagyok: Még kiegészíteném,hogy nem szemrehányásként írtam, amit írtam, mert nem tudhatom,hogyan neveled őt. Csak elmondtam,hogyha mindent rendben csinálsz,akkor nincs mitől félned. !Nagy valószínűséggel!
2017. jan. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem egy 25 évestől is gusztustalan és szánalmas, ha ezekre a kamionosokésk**vák bulikra jár. Nyomor. Annyi igényes helyre lehetne menni szórakozni...
2017. jan. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim válasza:
38%

Egyetértek az előzővel, írtó gáz 1-2 ember felfogása itt.

Oké, feltételezzük amit itt pár ember ír, hogy jó neveltetést kapott, jó értékrenddel rendelkezik, de ő kamionos és k_rvák bulira akar menni, ami érdekes, de mindegy.

Egy probléma van ezzel, hogy nem ő egyedül van ott a bulin, hanem több százan. Egy ilyen bulira elképzelem miért mennek a hormontúltengésben szenvedő férfiak. Gondolom, hogy táncoljanak egyet a kis beöltözött prostikkal, mintha csak egy farsangi bulin lennének...

Aztán másnap megy a sírás, hogy a lányunk szexuális zaklatás, rosszabb esetben nemi erőszak áldozata lett, mert fapinát ment játszani egy nyíltan szextárskeresőként nyilvántartott bulira.

2017. jan. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
53%

Elég abból kiindulni, hogy a nőknek, fiatal lányoknak kollektíven prostituáltnak kell beöltözni, tehát magassarkú csizma, miniszoknya, necccharisnya, miniruha, mélyen dekoltált felső, sok rúzs, stb... a lényeg, hogy ők ott nyíltan kimondva k**vák. Mindenki szemében.

A férfiak pedig a kamionosok, tehát akik ezeket a ribiket felszedik, megdugják, fizetnek egy piát, aztán tovább mennek.

Ha egy lány ilyen buliba megy, akkor bizony azért megy, ami a buli elnevezése... hogy kamionosok k**vája legyen. Nálunk az ilyen partyk szigorúan 18+ korhatárosak, személyi nélkül nem engednek be senkit.

Ha rajtakapnám a kamasz lányomat, hogy titokban ilyen helyre ment, és így öltözött... hát nagyot csalódnék.

2017. jan. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
54%

Ha a jelmeztol lenne valaki k*** akkor tok biztonsagban ereznem magamat mert fiam ovodajaban minden kisfiu valamilyen szuperhos volt :) Emberek, ne feljetek hogy a lanyotokat bantjak a jelmez miatt mert Superman, Batman, Ironman es Spiderman ott terem es leszedi rola a kamionos mocskot!!

:) En fiatalkoromban is volt ilyen buli. Senki nem csinalt semmi rosszat, kifejezetten rendes tarsasag voltunk. Ez van, ilyen a vilag, mar nem poen rubik kockanak meg pottyoslabdanak oltozni.

2017. jan. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
72%
Bar egy jelmez ekkora jelentoseggel birna....Donald Trump-nak oltoznek :)
2017. jan. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim válasza:
57%

Ez mekkora hülye hasonlat...

Superman-nak azért öltöznek be a fiúk, mert szeretik azt a karaktert, és lennének is a helyében...

na most a lányoknál a k_rvának való beöltözés is ugyan ez?...

helyettesítsd be az első mondatot úgy :D

szerintem nem igazán kéne összehasonlítani

2017. jan. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
40%

Kiválóan mutatja ez a kérdés az ország színvonalát.

Régen filozofáltunk, hogy azok a nyomorékok, akik alkották az akkori tini generáció többségét, milyen gyerekeket fognak majd felnevelni, hát itt az eredménye.

Teljesen oké k_rvának beöltözni 16 évesen, meg olyan tanácsokkal engedjük el a gyereket, hogy lehetőleg csak kicsit smároljon.

És ezek milyen embereket fognak majd nevelni?

Hát ez generációról csak rosszabb és rosszabb lesz. :D


Abban mondjuk egyetértek, hogy a liberalizmusnak ehhez nem sok köze van, a legliberálisabb Skandináviában jobb a helyzet, mint itt:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualitas..

2017. jan. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
70%
En ezt azert irtam mert nem attol leszel valami hogy beoltozol neki. Gyengebbek kedveert: akiben nincs meg a hajlam, nem lesz k**** a jelmeztol. Akiben megvan, egy apaca partin is felcsinaltatja magat.
2017. jan. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
76%
Regi idok: 60-as,80-as evek hazibulijain is ment a tinik kozott a tipitapi meg egyebek csak ott a borosuveg meg a Piroska szurte ossze a levet a sarokban, vagy eppen a pandamaci meg a lampaernyo a suli tornatermi szertaraban.
2017. jan. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!