Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok? Ha elengednétek...

Mit szólnátok? Ha elengednétek a lányotokat bulizni, majd másnap tudnátok meg, hogy ez egy "kamionosok és k_rvák" elnevezésű buli volt, és ő ennek megfelelően be is öltözött.

Figyelt kérdés

2017. jan. 25. 15:56
1 2 3 4 5
 41/46 A kérdező kommentje:
76%-nál nincs minden rendben mentálisan, az leszűrhető a hozzászólásaiból.
2017. jan. 25. 19:45
 42/46 Snorri ***** válasza:
81%

Én mindkét oldal mondanivalóját értem. Mindkettőben van igazság, és értem miért mondja. Kár, hogy egymást nem értitek, de azért nem kell ennyire szidni a másikat.

Én azokat a hozzászólókat nagyon "csípem", akik az országot, meg a magyarokat fikázzák, sértegetik. Ti is magyarok vagytok, akkor is, ha külföldön éltek! Innen jöttetek, és annak, akinek nincsenek gyökerei, annak koronája sem lesz. Ironikus, hogy arrogáns, és lenéző módon sértegetik egyesek a saját honfitársaikat, és kioktatják őket arról, hogy milyen gáz a viselkedésük. Még jó, hogy ők jó példát mutatnak! :)) DDD Bezzeg ők, bezzeg külföldön....

2017. jan. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim válasza:
80%

Haha tangabugyis habparty-k kb. 10 éve voltak pesten az E-klubban :D:D:D

Az a hely már nem is létezik, szerintem azóta sehol sincs ilyen...

Ja és arra tényleg csak a város legnagyobb k_rvái mentek :D

De a kamionos és k_rvákra sem a szende szűz lányok járnak, ahogy leszűrtem az ismerettségi körömben...

2017. jan. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell általánosítani
2017. jan. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen bulik,nekem is vannak ismerőseim akik beöltöztek. Elég érdekes erkölcsre vall,de az ő dolguk.

Szülőként szerintem nem sokat tudsz már tenni. Nem láttad amúgy,hogy milyen öltözetben ment el otthonról a buli előtt?

2017. jan. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
77%

Legtöbb válaszon nem tudom sírjak-e vagy nevessek... Szégyen hol tart a világ...

A válaszom az hogy jó alaposan elbeszélgetnék vele.

2017. jan. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!