Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha megbeszeltuk a szuleimmel,...

Ha megbeszeltuk a szuleimmel, hogy amikor kapjak a fizetest, ideadjak a zsebpenzemet, akkor miert kell megis kerjem? Masnal hogy van ez?

Figyelt kérdés

Ruhatol kezdve cipoig mindent a zsebpenzembol kell megvegyek, termeszetes, hogy varom, hogy adjak, de mindig egyutt vesszuk le a penzt a bankkartyarol, de nem adjak ide a zsebpenzemet. Hiaba kerem 5-10x, amikor mar kivagyok, hogy 1het eltelt es meg mindig nem adtak, gorombab leszek, akkor megint en vagyok a rossz.

Mas embereknel is ennyit kell ciganykodni, hogy vegre adjak/kapjak meg azt a zsebpenzt. Most is 4 napja naponta kerem, de meg se halljak.


2017. febr. 13. 08:58
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
43%
Már nem azért, de egy szülő nem 18 évre vállal gyereket. Ha a szülők eddig nem mondták, hogy menjen dolgozni, akkor nem anyagilag van gondjuk. Ha viszont abban maradtak, hogy odaadják azt a pénzt, akkor tartsák magukat ahhoz. Ha meg nincs elég, akkor kerek perec mondják meg.
2017. febr. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
54%

És gondolod hogy akkor a kérdező nem lesz ilyen pofátlanul követelőző? Meg nem nézi szarba a szüleit mert nem pénzelik?


Azt mondod a szülő nem tizennyolc évre vállal gyereket. de nem is arra hogy örökké ő fizesse azokat a dolgokat amiket simán előteremthetne magánat a gyerek. Csak persze kényelmesebb a markát tartani mint dolgozni.

2017. febr. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
49%
Nem nagyon értem a lepontozást.
2017. febr. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkit durván lepontoztak itt. Biztos sok olyan járt erre, akik szintént lehúzzák a szülőket.

De elmondom ismét a gyengébbek kedvéért, nem az anyagi támogatást kérdőjelezzük meg, hanem ezt a bicskanyitogató stílust.

Jó tegyük fel atomfizikát tanul a középiskolában, nyári munka attól még mindig létezik. És tavaszi szünet, téli szünet, ilyesmi.

2017. febr. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
42%
Te..Én 16évesen eltudok menni diákmunkára iskola mellett. Nehogy azt mondd,hogy te nem xd Ne viccelj már,hogy 19évesen is anyukádra meg apukádra támaszkodsz.:D Ugye tudod,hogy van hétvégi és iskola szüneti melók is? Na mindegy,hagyjuk..Könnyebb apa pénzét költeni.😂😂
2017. febr. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
75%
Lehet, hogy csak elsiklottam felette, de én nem olvastam sehol sem, hogy a kérdező egyetemista lenne. Ő nem írta. Nem mindenki egyetemista, aki 19 éves. Az is lehet, hogy csak otthon hever egész álló nap, és reszeli a körmeit. Nem tudjuk. Akkor meg már rendes állása is lehetne.
2017. febr. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!