Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan hozzam tudtára, hogy...

Hogyan hozzam tudtára, hogy zavar, hogy itt van és félek hogy én is beteg leszek tőle?

Figyelt kérdés

Két szintes házunk van és mióta tesóm elkötözött azóta anyuék a lenti szinten vannak az ő régi szobájában. Fent van az ő régi szobájuk és az én szobám, de most a fenti szinten a nappaliban alszok.

Apa beteg és anyu nem tud tőle amúgy sem soha aludni mert nagyon horkol, ezért feljött a régi szobájukba aludni és már egy hete itt alszik.

Mivel tesóm már jó pár hónapja elköltözött én tök megszoktam, hogy enyém a felső szint, hozzá szoktam, hogy nyugodtan egyedül vagyok és csak a fürdőszoba miatt jönnek fel néha. De most ugye anyu kb egész nap fent van már, leül velem nézni a tv-t. Bele beszél a sorozatokba, folyton kérdezget közbe, hogy ki kicsoda, amúgy is hobbija az okoskodás meg a kioktatás és tök negatív ember, ezért amióta még fent is lakik velem észre vettem magamon, hogy tök agresszív és lehangolt vagyok. én alapból egy pozitív ember lennék de nehéz ilyen rokonok mellett, pláne ugye már még többet kell vele lennem, nagyon idegesít.

És ugye az is hozzá tartozik, hogy már ő is elkezdte elkapni a betegséget aputól, és félek, hogy elkapom tőlük, így is már egy hete beteg vagyok és itthon kell legyek nem szeretném ha még jobban le kéne maradnom a suliban...

Hogyan kérjem meg anyut, hogy menjen már le aludni vagy mit csináljak? Az a baj, hogy nagyon sértődékeny és nem is nagyon szeret engem, minél hamarabb el akarok így is költözni itthonról de sajnos az még odébb van :( 17L

Már egyre kevesebb a türelmem és egyre rosszabb a kedvem



2017. febr. 15. 21:55
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Az én válaszomat is törölték. Valakinek nagyon fáj az igazság...
2017. febr. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Egyre jobban tudom hogy gyerek helyett inkább kutyát nevelek, az legalább nem hálátlan...ilyen gyerekem lenne alig várnám hogy 18 legyen és kidobhassam.
2017. febr. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
79%
15 éves koromig anyámmal aludtam egy ágyba,hogy azért mégse a bátyámmal kelljen. Örültem volna egy pici lyuknak,ahova elhúzodhatok. Nem szeret téged anyud? Az nem itt kezdődik kiscsillag. Most apád beteg vagy anyukád? Döntsd el végre.
2017. febr. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
67%
Ja látom már apud a beteg,bocs.
2017. febr. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
89%
Tudnék neked mesélni "szép" gyerekkorról illetve tini korról a környezetemből, annak ha csak a negyedét átélted volna, lehet,hogy eret vágsz magadon. De amit én írnék az mind semmi,ahhoz képest,amik előfordulnak sajnos a világon. Úgyhogy "hugi" tedd össze a szép két kezet és adj hálát az istennek és a szüleidnek,hogy egy egész felső színt a tied! Anyud negatív ember, mert okoskodik,meg kioktat? Unokatesóm ép hogy 14 éves volt, a részeg anyja nem egyszer ilyen kérdéseket intézet felé,hogy hánnyal feküdtél már le kis cafka? Persze ez nem volt elég, haza állított apu is részegen, ő nem bántotta a kis lányt, anyuval cirkuszolt.
2017. febr. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
59%
Ez anyira gusztustalan 17 évésen a tanuláson kellene járjon az eszed!! Nem azon hogy undorodj a szüleidtöl mert betegek minthogy mennél főzni egy teát nekik most komolyan!! Elvileg fel nevelt az ő háza ott tartoszkodik ahol akar nehogy a hercegnő mondja már meg a lányom lennél két pofont biztos adtam volna szerencsére nem vagy
2017. febr. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
18%
Tudjátok én igazat adok a válasz adóknak de igaza van a kérdezőnek is. Oké hogy a szülők háza de kell a gyereknek is magánszféra. Bár ha elvileg van saját szobája akkor nem tudom miért a nappaliban alszik. Az meg hogy betegek a szülők egy kicsit túlzás hogy így undorodsz tőlük. Nálunk ha valaki néz valamit ami érdekli alap hogy nem beszélünk hozzá csak ha fontos.
2017. febr. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
egyáltalán milyen betegségről van szó?
2017. febr. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
mik vannak
2017. febr. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!