Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan hozzam tudtára, hogy...

Hogyan hozzam tudtára, hogy zavar, hogy itt van és félek hogy én is beteg leszek tőle?

Figyelt kérdés

Két szintes házunk van és mióta tesóm elkötözött azóta anyuék a lenti szinten vannak az ő régi szobájában. Fent van az ő régi szobájuk és az én szobám, de most a fenti szinten a nappaliban alszok.

Apa beteg és anyu nem tud tőle amúgy sem soha aludni mert nagyon horkol, ezért feljött a régi szobájukba aludni és már egy hete itt alszik.

Mivel tesóm már jó pár hónapja elköltözött én tök megszoktam, hogy enyém a felső szint, hozzá szoktam, hogy nyugodtan egyedül vagyok és csak a fürdőszoba miatt jönnek fel néha. De most ugye anyu kb egész nap fent van már, leül velem nézni a tv-t. Bele beszél a sorozatokba, folyton kérdezget közbe, hogy ki kicsoda, amúgy is hobbija az okoskodás meg a kioktatás és tök negatív ember, ezért amióta még fent is lakik velem észre vettem magamon, hogy tök agresszív és lehangolt vagyok. én alapból egy pozitív ember lennék de nehéz ilyen rokonok mellett, pláne ugye már még többet kell vele lennem, nagyon idegesít.

És ugye az is hozzá tartozik, hogy már ő is elkezdte elkapni a betegséget aputól, és félek, hogy elkapom tőlük, így is már egy hete beteg vagyok és itthon kell legyek nem szeretném ha még jobban le kéne maradnom a suliban...

Hogyan kérjem meg anyut, hogy menjen már le aludni vagy mit csináljak? Az a baj, hogy nagyon sértődékeny és nem is nagyon szeret engem, minél hamarabb el akarok így is költözni itthonról de sajnos az még odébb van :( 17L

Már egyre kevesebb a türelmem és egyre rosszabb a kedvem



2017. febr. 15. 21:55
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
88%
És ha töröltetted is a válaszomat, akkor is hisztis p1csa vagy, ez a tényen nem fog változtatni.
2017. febr. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Drága 11-es :) nem töröltettem a válaszod. De látom neked sincs jobb dolgod mint, hogy ezzel foglalkozz :D
2017. febr. 15. 23:25
 13/29 anonim ***** válasza:
88%
Te írtad ki a kérdést, nyilván azzal a céllal, hogy foglalkozzanak vele.
2017. febr. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Azzal foglalkozol még mindig hogy törölték a kis válaszod :D de szomorú
2017. febr. 15. 23:35
 15/29 anonim ***** válasza:
79%
Engem az érdekel, hogy most akkor van szobád vagy nincs? :DDD
2017. febr. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim válasza:
61%
Kamu.
2017. febr. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
90%
A királykisasszony elvárja, hogy legyen külön lakosztálya a rokonai házában, akiktől elvárja, hogy alkalmazkodjanak őfelsége igényeihez, úgy mint a szolgálók.
2017. febr. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
:D
2017. febr. 16. 00:29
 19/29 anonim ***** válasza:
89%
Van szobád aludj ott ,ha nem birod hogy beleszolnak sorozatodba menny be szobádba ha van laptopod tableted és nézd azon ,szüleid a saját házukba aba szobába alszanak amelyikbe jol esik,ott néz tv ahol szeretne.
2017. febr. 16. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
91%
Miért foglalkoztam "még mindig" azzal, hogy törölték a válaszomat? Egyetlen egyszer említettem meg.
2017. febr. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!