Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmondjam szüleimnek hogy már...

Elmondjam szüleimnek hogy már nem vagyok szűz?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, most vesztettem el nemrég a szüzességem és úgy érzem el kéne mondanom anyámnak, mivel nincs senki a barátomon kívül akivel megbeszélhetném ezt, csak az a gond, hogy anyám mindenben a saját érdekeit nézi, és folyton kérdezi, hogy volt-e már vmi a pasimmal, már 11 hónapja vagyunk együtt és attól félek, ha elmondom, akkor eltilt tőle. Csak az a gond, hogy el kéne mennem nőgyógyászhoz, amihez jó lenne ha elkísérne és a másik meg hogy ha egyedül megyek, akkor észreveheti a fogamzásgátlót, tartók tőle hogy néha átkutatják a szobám. Kérlek rendes tanácsokat adjatok, hogy mondjam el, és hogy ha kiakadna vagy valami, akkor mit tegyek?

2017. febr. 16. 21:54
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
51%

Nem az volt a kérdező kérdése, hogy mivel védekezzenek :)

Amúgy lehet hajtogatni, hogy a gumi milyen szipi-szupi, de nekem pl rettenetes fájdalmas gumival az együttlét, szóval az a lehetőség ugrott, nem mindenki válogathat bármiből :)


Kérdező:

Minek bejelenteni külön?

Minek kéne anyukádnak is mennie a nőgyógyászhoz?

Ha gondolkozol, hogy el kéne mondanod, akkor nem akarod titkolni, de akkor miért lenne baj, ha megtalálnák a gyógyszert?

Amúgy gondolom sejti, hogy majdnem 1 év után nem (csak) legózni szoktatok kettesben :D

2017. febr. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
23%

"Plusz a nemi betegségek ellen nem véd, ha rosszul szedi, kihagyja nem véd..."

Nem mindenki nemibeteg. Fogamzásgátlóból meg nem csak tabletta létezik, amit ki lehet hagyni :D

2017. febr. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
31%
Ha anyukád ostoba akkor ne mondd el neki.
2017. febr. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
54%

Így el tudod mondani:


te: "Anyu, jövőhétre kaptam időpontot a nőgyógyászhoz. Elkísérsz?"

ő: "Miért mész te nőgyógyászhoz?"

te: "Mert fogamzásgátlót szeretnék felíratni."


Innentől kezdve már adja magát a beszélgetés folytatása...

2017. febr. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
35%
népbetegség már, h nem tudnak nők teherbe esni, mikor abbahagyják a gyógyszert. emellett rengeteg más mellékhatása is van. én mindig gumival védekezem, SOHA nem volt abortuszom, teljesen jó, meg vagyok elégedve a módszerrel.
2017. febr. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
33%

#31, Ha 1 éve már együtt van az ember, akkor az nem azt jelenti egyből, hogy már biztos lefeküdtek. Pl. én is 1 éve járok a barátommal és mégsem feküdtünk még le. Mondjuk én mégcsak 14 vagyok.


Kérdező: Mi történt azóta? :)

2017. febr. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
66%

11-es!

Nem tudom milyen kapcsolatod volt anyukáddal, de azért ez elég szélsőseges reakció a részedről...

Az is elég sarkított ahogy a kérdező elmondja, ebből nem lehet semmit megállapítani, ez csak az ő meglátása.

Egy biztos, a hormon az nem vicc, van olyan ismerősöm aki kórházban kötött ki.

2017. febr. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
68%

24-es Drága Lélek, én az USA-ban élek, ha tudnád itt mennyi az abortusz el lennél hűlve!

Több százezer per év!

A hormonok szép egyenletesen alakítják ki a mellrákot, méhtest és egyéb nőgyógyászati rákot.

A hatvanas évek elején az első hormontabletták akkora dózist tartalmaztak ami egy elefántnak is sok lett volna.

Ki is próbálták, a Puerto Rico-i nőkön, az amcsikon azért mégsem sosem tudni kinek a kije patkol el agyvérzésben.

A Puerto Rico-i nők meg hullottak mint a legyek.

Csökkentették a hormonszintet és piacra dobták Amerikában.

A rákos megbetegedések száma több 100 %-kal nőtt a következő 20 évben.

Az igaz, hogy a mai hormontabletták már elenyésző mennyiségben tartalmaznak hormont, de soka nő nem bírja, sok ismert nő fel is emelte a szavát emiatt.

Ha eg y16 éves lány pont a szüleinek nem számol be arról hogy titokban hormont szed az semmiképpen nem jó dolog.

A mai anyukák elég liberálisak, nem hiszem hogy egy alapos verés után apáczárdába küldené a kérdezőt az anyukája.

A másik szülőket- említett...

Apukával mi a helyzet?!

2017. febr. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
53%
Ha az anyja átkutatja a szobáját, lehet hogy mégsem olyan értelmes hogy felfogja, hogy ez egy természetes dolog.
2017. febr. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát! Hát ahogy elnézem, mindenki mást mond. Apám még néha rosszabb szóval őt biztos, hogy nem. És nem tudom, hogy anyám felvan-e készülve a hírre és azért kérdezgeti, mert nem kíváncsian kérdezi, hanem kicsit mérgesen, általában mikor a barátomnál alszok. Ha nem mondom el, és észreveszi véletlenül, stb akkor még jobban kilesz akadva, akkor már tényleg baj lesz úgymond, szóval inkább elmondom most.
2017. febr. 18. 07:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!