Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmondjam szüleimnek hogy már...

Elmondjam szüleimnek hogy már nem vagyok szűz?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, most vesztettem el nemrég a szüzességem és úgy érzem el kéne mondanom anyámnak, mivel nincs senki a barátomon kívül akivel megbeszélhetném ezt, csak az a gond, hogy anyám mindenben a saját érdekeit nézi, és folyton kérdezi, hogy volt-e már vmi a pasimmal, már 11 hónapja vagyunk együtt és attól félek, ha elmondom, akkor eltilt tőle. Csak az a gond, hogy el kéne mennem nőgyógyászhoz, amihez jó lenne ha elkísérne és a másik meg hogy ha egyedül megyek, akkor észreveheti a fogamzásgátlót, tartók tőle hogy néha átkutatják a szobám. Kérlek rendes tanácsokat adjatok, hogy mondjam el, és hogy ha kiakadna vagy valami, akkor mit tegyek?

2017. febr. 16. 21:54
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező, én a helyedben ilyen előzmények után nem mondanám el, nincs igazán köze a te nemi életedhez.

"A tinik sok mindent titkol hatnak ha at kutatja a szobadat csak azert teszi mert félt valamitől. Azt akarja hogy minden rendben legyen." - tudjuk, a szülők, azok mindig "csak jót akarnak" amiért "hálásnak kell lenni".... :(

2017. febr. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
75%
A barátnőd nem tud elksíérni a vizsgálatra? Szerintem ne mond el. Fölösleges cirkusz. Napjainkban ez már nem téma.
2017. febr. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
78%
Nem azt mondja a kérdező, hogy átkutatja, hanem, hogy tart tőle, hogy átkutatja. Ami egyáltalán nem biztos. Ha folyton azt kérdezi, hogy volt-e már valami, akkor lelkileg ő erre már fel van készülve. Ha nem lenne, akkor nem ezt kérdezni, hanem óva intene tőle. Sokkal egyszerűbb az életed, ha nem kell hazugságban élni. Úgy látom, te azért bízol anyukádban, hiszen jól esne elmesélni neki, és szeretnéd, ha elkísérne az orvoshoz. Az ember anyja normál esetben a támasza, akihez minden ügyével lehet fordulni. A te anyukád remélhetőleg nem olyan, mint az egyik válaszolóé, aki kikürtölte a szomszédságnak is.
2017. febr. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
22%

Mint a tüzérségnél, tűzkeresztség előtt.:

Parancsnok úr kérem alássan a parancsot megismételni!

---Mondom tűz, tűz, tűz!!!

Parancsnok úr, halkabban, még a végén meghallják, hogy szűz!

2017. febr. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
73%
én 18 évesen veszítettem el, az én anyukám is nagyon kíváncsi volt, de én nem kötöttem az orrára, mégis rájött magától, hisz az anyukák megérzik az ilyeneket... te ismered jobban anyukádat, ha olyan ember, akivel sok mindent meg lehet beszélni, és szeretnéd ezt megosztani vele, akkor igen, mondd el neki... de én is remélem hogy nem olyan, mint az egyik válaszolóé, hogy még a szomszéd is tudomást vesz róla... de szerintem nagylány vagy már, nem vagy köteles az orrára kötni a nemi életedet! :)
2017. febr. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
48%
Kihagyni a szülőt vagy nem szólni neki elég nagy felelőtlenség. Egyébként, ha szexelni tudtál felnőtt módjára, aķkor a nőgyógyászhoz se legyél gyerek. Egyébkent van gumi, azzal is lehet védekezni.
2017. febr. 17. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
83%
amúgy a gumi nagyon jó ötlet. megvéd a nemi betegségektől, és a hormonrendszeredet sem tesz tönkre.
2017. febr. 17. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
18%

Mond el batran. Csak legyel felkeszulve, hogy esetleg elsore neheztelni fog, hogy miert nem egybol meselted el vagy aggodni hogy de ugye vedekeztetek. Alapbol ez egy bizalni kerdes es az edesanyak akarmilyenek is nagyon boldogok, ha a lqnyuk ezt megosztja veluk. Es ha ilyet megoszt, akkor tudhatja azt is megosztanad vele, ha baj lenne (pl. nem vagy nem jop vedekeztek es nem kivant terhesseg lesz a vege!, na mert ott aztan szukseged lesz anyukadra...).

De pozitivan nezve, 11 honapig hagyta had jarjatok ergo tetszik neki a bqratod, attol hogy most elmondod nem vagy szuz es 11 honap utan tortent meg meg buszke is lehet rad es a baratodat is megbecsuli, hogy nem ket honap utan esett neked :-).

A gyereke szobajat nagyjabol az osszes szulo "atkutatja", csak nem verik nagydobra. Es majd te is ha anyuka leszel "kutatni"fogod. (Ertsd ha valami szem elott marad abba belenezel, megjegyzed, nem atturod a szobat :-)).


Legyen inkabb o a bizalmasod (eleg regota van neki is nemi elete, szult gyereket, biztos nem egy parkapcsolata volt, tud a vedekezesi modokrol), mint egy veled egykoru, akinek majd 20-30 ve mulva lesz ugyqnannyi tapasztqlata, mint edesanyqdnak.

Max. ha rosszul reagal, qkkor tobbszor nem meselsz neki.



Ja es igen ez sok szulonek mind a mai napig hatalmas dolog, hogy igazan felnott a gyerek. (A szexualis erettseg - 1. menstruacio utan a kovetkezo nagy lepes a szuzesseg elvesztese. Aztan majd az elkoltozes, massal osszekoltozes (hazassag), gyerek...:-), aki neki az unokaja lesz. Azt csak nem titkolna senki? :-)

2017. febr. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
92%

Én nem osztottam meg anyámékkal mikor elvesztettem nem éreztem szükségét, hogy feltétlenül tudjanak róla.


Igaz ez nem teljesen ide tartozik de azért leírom. A fogamzásgátlót egy nőgyógyász írta fel? Mert az írásodból az jön le, hogy most mennél először nőgyógyászhoz. Ha nem, akkor inkább menj el mert nem mindegy milyen tablettát veszel be, mert súlyos következményei lehetnek. Az orvos tudja milyent kell neked felírni inkább azt szedd, mint valami bajod legyen.

2017. febr. 17. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
86%

Mondd azt neki,hogy le szeretnél feküdni a fiúddal és szeretnél gyógyszert iratni. ( bàr én óvszerrel védekeznék inkább)

Lehet elkísér,de biztos nem megy be veled.

2017. febr. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!