Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Benyitottam a fiam szobájába!...

Benyitottam a fiam szobájába! Miért nem Szólt?

Figyelt kérdés
Gondoltam benézek, megkérdezem, hogy mit reggelizne. Erre ott fekszik az ágyában egy csajszi, hasonló korú, fehérneműben A fiam is (bár ő máskor is szokott). Már fent voltak, éppen csókolóztak, megláttak, és a csaj gyorsan felkapta a ruháit, dadogott valamit, hogy ,,Csókolom'', aztán a fiam gyorsan kikísérte az ajtón. Miután elment, megkérdeztem, hogy miért nem szól, ha áthívja a barátnőjét. Erre bement a szobájába,azóta enni jött csak ki. Mit tegyek? Próbáltam megbékíteni! Ennyire mélyen érint egy tinit ez a téma? 16 éves a fiam.

2017. febr. 20. 21:17
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
38%
Anyukám drága itt ön tetszett elbaltázni. Kopogni kell és ha szabaddal válaszolnak, benyithatunk... Különben wc elött is szólni kell? "anya megyek kakálni" vagy mi? :D 21f
2017. febr. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
46%
A fiad miért nem zárja be az ajtót?
2017. febr. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
84%

#12 akármilyen hihetetlen, nem mindenkinek van kulccsal zárható szobája. Nekem sincs kulcs az ajtómhoz.


Egyébként csak egyet tudok érteni a többiekkel, kopogni kell. Nem szólt, mert nem tartod be az alap (íratlan) szabályokat tini és szülő között, ezért gáznak érzi, és fél, hogy belemásznál a dolgába. Én már csak tudom, én is ilyen voltam ennyi idősen.

2017. febr. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 longlife ***** válasza:
84%
Szerezz egy a szállodákban is használt kívülre a kilincsre akasztható kérem ne zavarjanak papírt és tedd ki,hogy lássa a fiad,hogy gondoltál rá,ha nem beszéltek róla,akkor ezt használva jelzi mindenki felé,hogy mi a stájsz
2017. febr. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
58%

Még te probalod megbekiteni? Hazavisz egy vadidegen not, becsempeszi...nyilvan ejjel, amikor te mar aludtal, hisz nem vetted eszre es mikozben te reggelizni akarod hivni, egy csajjal enyeleg es még neki all foljebb?

Na ne mar!

Volt mar baratnoje? Vitt mar valakit haza, akirol tudtad, hogy a baratnoje?

Ha a valaszod igen, akkor csak annyit mondanek a helyedben: na fiam latom mar batran hazahordod a barinoidet, akkor beszeljuk meg hasznaltok-e ovszert vagy hogyan vedekeztek es legkozelebb szolj, en meg majd legkozelebb kopogok.

Ha a valaszaid nem-ek, akkor meg eloszednem a gyerekem, hogy ha arra nem kepes, hogy szoljon hazahozza a hirtelen lett baratnojet, akkor legkozelebb ne is hozza haza, hanem menjenek a csaj szuleinek lakasara.

Es ekkor is vegigbeszelnem a vedekezes temat.


Itt csak tinik valSzoltak az anyukanak? :-D

Nehogy mar az anyam tanuljon meg kopogni (vagy apam), mikozben en ahogy tanitasnelkuli munkanap van csajjal hentergek reggel az agyban? Oszt még erettsegim sincs, nem dolgozok, es nyilvan hu de sokat hazimunkazok es diakmunkazok (ott is epp munka nelkuli szabadnap volt).

De tenyleg.


Kerdezo ne bekitgesd, hanem azert kerd mar szamon kicsit. Vagy szeretnel nagymama lenni es az unokadat nevelgetni? ;-)

2017. febr. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
88%
Van egy kamugyárosunk ebben a rovatban. Szerintem megint ő az.
2017. febr. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Úgy volt már, hogy DÉLUTÁN átjött hozzánk, de akkor este haza is ment. Valószínűleg becsempészte, amikor aludtunk a párommal. Férjem csak nevetett rajta, és azt mondta, hogy ő vagy ügyesebben csinálta, vagy felvállalta
2017. febr. 20. 22:24
 18/28 anonim ***** válasza:
41%
Kopoghattál volna, de máskor ő is szólhatna.
2017. febr. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
64%

Még jó hogy nem az anyja a hibás...most komolyan. Elgondolkodtatok rajta, hogy a srác hazudik és becsempész egy lányt? A lány szülei tudják hogy ott aludt? Én tuti nem békítgetném a fiam, hanem büntit kapna. Na nem azért mert ott alszik a lány, hanem mert hazudott, àtvert! Az apuka helyében sem röhögnék, mert ha meg majd a kicsi fiacskája gyerektartást kell fizessen, vagy a lány szülei bellítanak balhézva akkor nézhet. Na meg mi ez a kettős mérce? Ha lány lenne és a pasiját csempészné be, akkor ő lenne az ügyeletes rib@anc és hogy nagyon ráér még a felnőtteskedéssel. Lásd pár kérdéssel lentebb.

Az más kérdés h kopognék, mert mivel 16 évesről van szó, nem szeretnék maszti közben rányitni.

2017. febr. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát mondjuk tényleg szólhatott volna hogy áthoz egy csajt, előtte-utána úgyis egyértelmű mit csinálnak, akkor legalább tudsz róla és nem nyitsz be :D
2017. febr. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!