Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Sok 10e egy tortáért? Normális...

Sok 10e egy tortáért? Normális, hogy ezért nem szól hozzám anyám két napja?

Figyelt kérdés

Apum 50. szülinapjára csináltattam egy különleges tortát, ami kicsit több, mint 10.000 Ft. Anyu mikor megtudta teljesen kiakadt, ordibált és azóta se szólt hozzám. Diákmunkázok és abból fizettem, fogalmamsincs mi a baja vele.

Ő igaz nem kapott tortát, mert nem eszik édességet, de tavaly 3x ennyiért kapott ajándékot, most mégis ennyire irigy?! Normálisnak tartjátok, hogy így áll a dolgokhoz?


2017. febr. 27. 14:07
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
48%
Menj már a fenébe. Pontosan leírtad, hogy azért haragszik, mert saját magát mellőzve érzi az apáddal szemben. Te meg jössz itt a kamu tortás sztoriddal, tippeltetsz mindenkit hogy miért ilyen. Kezdd a lényeggel, csúnyán váltak el, rosszulesik neki, ha apádért megteszel olyasmit, amit érte nem. Naná, hogy családfentartóként azt MONDJA, hogy neki nem is kell tőled drága ajándék... de nem tudhatod, mit érez eközben.
2017. febr. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
20%
Nem irigy csak tudja hogy a saját dolgaidat (ruha, zsebpénz, buli, pipere cucc) neki kell megvenni.
2017. febr. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
35%

Gondolom nem egy 24 centis lekváros piskóta volt olvasztott tejbevonóval leöntve és flakonos tejszínhabbal lefújva.

Szerintem egyáltalán nem sok.

2017. febr. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
82%

Nem normális.

Itt nem arról van szó, hogy mennyibe kerül az a torta, hanem, hogy kinek vettél te ennyi pénzért tortát. Nyilván ha Anyukád kapta vola (ha ehetné), akkor nem pattogott volna.

Irigy. Mond meg neki, hogy számodra Apud is fontos, nemcsak ő. Saját pénzedből vetted az ajándékot, nem az övéből.

2017. febr. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
10%

Egy nem marcipanos cukraszati torta olcsobb lett volna

De hat most ez a marcipan a divat amit senki nem eszik meg.

2017. febr. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
56%

Nem draga, minden jobb fajta ennyibe kerul.

De nyilvan rosszul esik neki ha azt latja, hogy apad ilyen fontos.

2017. febr. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
62%
Teljesen normális ár nem tudok olyan minőségi cukrászdáról ami egy normál méretű fullos tortát olcsóbban megcsinál.
2017. febr. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
15%
5-6 ezer forint körül vannak jellemzően a 16 szeletes torták. Ennél drágább torta még akkor is túlzás, ha a vásárlója annyit keres 1 óra alatt, mint egy diák 8 órában.
2017. febr. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
62%
Az én apám, mindig megtalálja a legolcsóbbat mindenből, a tortát a legközelebbi áruházból vette a születésnapomra, jó ha volt 500 Ft, de ehetetlen volt. Jó minőséget meg kell fizetni.
2017. febr. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

#11! Nem írtam, hogy mellőzve érzi magát, nincs is mellőzve. Amikor neki volt születésnapja ő is drága ajándékot kapott, torta helyett pedig a kedvenc alkoholos italát. Pont ezért nem értem miért haragszik rám ennyire.

A gond, hogy nem az első és biztos nem is az utolsó, hogy fáj neki(?), ha azt látja, hogy apu IS fontos. Nem tudom hogyan fogadhatná el, hpgy attól még számít, mert nem vele élek.


25 szeletes torta egyébként.

2017. febr. 27. 17:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!