Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Sok 10e egy tortáért? Normális...

Sok 10e egy tortáért? Normális, hogy ezért nem szól hozzám anyám két napja?

Figyelt kérdés

Apum 50. szülinapjára csináltattam egy különleges tortát, ami kicsit több, mint 10.000 Ft. Anyu mikor megtudta teljesen kiakadt, ordibált és azóta se szólt hozzám. Diákmunkázok és abból fizettem, fogalmamsincs mi a baja vele.

Ő igaz nem kapott tortát, mert nem eszik édességet, de tavaly 3x ennyiért kapott ajándékot, most mégis ennyire irigy?! Normálisnak tartjátok, hogy így áll a dolgokhoz?


2017. febr. 27. 14:07
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
44%
Figyelj, a párom szülei elváltak 30 éve lassan, az anyja még most is balhézik, amikor átmegy az édesapjához egy-egy napra...
2017. febr. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
53%
Nem normális anyád.
2017. febr. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 veinig válasza:
75%
Elvált szülők gyermeke vagy. Nem könnyű feladat, én. 41 éves koromra egész jól tudom már kezelni. Kitartás. Nem, nem normális reakció, de nálunk sem volt jobb soha a helyzet. A megoldás, hogy anyudnak nem kell tudnia a tortáról vagy azt kamuzod, hogy 5000 volt, stb. Tudom, nem szép dolog hazudni, stb, de neked ekll okosnak, rafináltnak lenned, tőlük vagy tőle ezek szerint ez nem várható el...
2017. febr. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
53%
Amúgy miket vágott a fejedhez Anyád? Pl. Miért vettél ilyen drága ajándékot..v miért vettél neki egyáltaln ajándékot? szóval mivel volt neki baja?
2017. febr. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
81%

Egyáltalán nem volt drága.


www.torta.hu


A formatorták árai:


16 szeletes 13500 Ft-tól,

24 szeletes 18500 Ft-tól,

32 szeletes 28500 Ft-tól.

A torta árát a formája, a mérete és a bonyolultsága határozza meg.

2017. febr. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
6%

Magyarorszag elszallt az arakkal.

Ennel kulfoldon is olcsobb a minosegi torta.

2017. febr. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
85%
dehogy sok. Oké, én értem, hogy sokan nem engedhetik meg maguknak, hogy egy szülinapra tízezerért vegyenek tortát, ami mellé még nyilván ajándék, meg sok egyéb költség is van. Én sem szoktam ilyet venni, a gyerekeimnek mindig itthon sütöm a tortát, sose volt ezzel bajuk. De azért ha másra nem is, egy ÖTVENEDIK szülinapra csak belefér egy kicsit extrább torta, nem? Ezen nem tudom, miért kell kiakadni...
2017. febr. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
57%

Nem tudom, mikor váltak el a szüleid, de igazán megérthetted volna már. Ha valamelyik félnek sérelmei vannak a másik iránt, akkor sértett félnek nem ajnározzuk a másikat, és most lényegtelen, mennyire jogos a sértettség. Anyukád haragszik, és nem fog jobb belátásra térni, mert azzal a saját felelősségét is el kéne ismernie.


Fogadd el, hogy vannak nők, akik nagyon hülyén kezelik a válást, és hagyják, hogy a gyerekek is részesei legyenek az állandó játszmának. Persze, hogy nem örült neki. Számára az lett volna jó, ha orrba-szájba szidtad volna apádat, erre te pont az ellenkezőjét tetted.


Tényleg nem értem, miért kell ezt magyarázni. Legközelebb, ha békét akarsz, fogd vissza magad, ha apádról beszélsz, mert változtatni rajta úgyse tudsz. Tapasztalatból mondom.

2017. febr. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
25%
28.kipontozta le, teljesen igaza van.. :@
2017. febr. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem legközelebb ne mondd meg mennyibe került. Végül is a te pénzed. Nincs információ, nincs balhé.
2017. márc. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!