Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám emiatt mérges lett. Csak...

Apám emiatt mérges lett. Csak szerintem túloz?

Figyelt kérdés

Ma elment a boltba én meg bezártam az ajtót,mert én meg húgom voltunk otthon egyedül.Apum mikor hazaért csöngetett,én meg kinyitottam,erre elkezdett üvöltözni,hogy :-Mi jó büdös francért zárod be.Félsz vagy mi ???Komolyan mondom ez is olyan hülye,mint az anyja !Biztos tőle tanultad ...!


És ilyeneket kezdett el mondani.Ez csak szerintem túlzás ?Otthon vagyunk ketten gyerekek,felnőtt nélkül,most csak bezárom az ajtót nem ?

Ti mérgesek lettetek volna emiatt ?Egyáltalán ezzel mi a gond ?

Sokszor csinál ilyet apum.Ha már leejt valaki valamit,már majom meg egyéb az illető.Káromkodik és hibáztat.Félek vele beszélni,mindig ordítozik.Ezt hogy lehetne ,,megszüntetni" ?Hogyan tudnánk vele ezt megbeszélni ?



2017. febr. 27. 16:35
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül vagyok akkor is bezárom. Sokszor előfordult hogy valaki be akart jönni. Kulcsot is próbálgattak. Nem szeretném megtudni mi lenne ha nem zárnám. Ha a garázsba megyek le akkor is bezárom. Bárki bejöhet egy perc alatt is. Megtámadhat elvihet bármit. Sose értettem azokat akik nyitva hagyják. Apukáddal valami gond van ha így kiabál.
2017. febr. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
50%
Fú, itt két lelkileg sérült emberről van szó. A szüleidnek ezt kezelniük kéne, mert tinfogtok belerokkanni, nem ők!
2017. febr. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Apám minsig mondja, hogy zárkozzunk be, ne emgedjünk be senkit, ha valaki kopog, mondjam azt, hogy "nincsenek otthon" szóval Ő ilyen téren ezt a dolgot alapnak tartja.. na meg mi is :D
2017. febr. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
95%

ÓÓÓ Drágám! Nagyon is jóltetted, hogy bezártad az ajtót. Az én gyermekeim is bezárják az ajjtózt,ha ugy alakul, hogy egyedül vannak. Semmit nem hibáztál.

Megszüntetni nem fogod tudni. sajnos senki sem tudja megváltoztatni. Nem a te hibád, és nem te vagy az oka, hogy ilyen. Tarts ki és ahogy lehet és a törvény engedi önnállósítsd magad.

2017. febr. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Fiúként én is sokszor bezárom, mert elkezdek zenét hallgatni fejhallgatón, és akkor felőlem százan is bejöhetnének, nem venném észre.

Azonban amikor kint vagyok, akkor általában nem zárom be.


Mégis jól cselekedtél!!! Máskor is nyugodtan zárd be!

2017. febr. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Apád egy frusztrált f-sz, akibe annyi jóérzés és/vagy intelligencia sem szorult, hogy ne a nála gyengébbeken (gyerek, feleség) töltse le a frusztrációját.
2017. febr. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 Martin3410 ***** válasza:
100%
Szép kis család mondhatom.Apád egy idegbeteg *asz naná hogy túloz teljesen normális hétköznapi dolog hogy bezárjuk az ajtót akár mikor az hogy ezen apád kiakadt az szánalmas.Nem tudja hogy egy gyenge törékeny nő esetleg kislány nem tudja magát megvédeni a betörőktől.
2017. febr. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

a 3as válaszolónak írnám,hogy 16éves vagyok,mégis zárom az ajtót napközben is,ha egyedül vagyok. Nem egy megbíztahó világban élünk,és akár ciki,akár nem,félelemérzetem van,ha nincs bezárva.

Kedves Kérdező. Apád túloz.. ha esetleg fél óra múlva se nyitottatok volna ajtót,megérteném a felháborodását. De emiatt nem értem meg,mivel azt írtad,kinyitottad neki..Inkább örülnie kéne,hogy beengedtétek...:D

2017. febr. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Az én apám egyszer azért verte ki a hisztit és vert meg engem is, meg anyámat is, mert a macska ráment az ágyára...
2017. febr. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Mi is (anyum+én) mindig zárjuk az ajtót, sosincs olyan hogy nyitva van. (van rajta lánc, szellőztetésnél beakasztjuk)


Hétfőn és pénteken később megyek el itthonról mint ő (nincs első két órám) és olyankor csak a rács van bezárva.


Sajnos olyan helyen élünk, ahová ma bicskával mentem ki a közös zuhanyzóba, mert munkálatok miatt nincs meleg víz, és a közös zuhanyzónak elromlott a zára (eddig jó volt, ma romlott el, rögtön szóltunk és mostanra megjavították, annyira mégse rossz a helyzet...) mondhatom, élmény volt.

2017. febr. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!