Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám emiatt mérges lett. Csak...

Apám emiatt mérges lett. Csak szerintem túloz?

Figyelt kérdés

Ma elment a boltba én meg bezártam az ajtót,mert én meg húgom voltunk otthon egyedül.Apum mikor hazaért csöngetett,én meg kinyitottam,erre elkezdett üvöltözni,hogy :-Mi jó büdös francért zárod be.Félsz vagy mi ???Komolyan mondom ez is olyan hülye,mint az anyja !Biztos tőle tanultad ...!


És ilyeneket kezdett el mondani.Ez csak szerintem túlzás ?Otthon vagyunk ketten gyerekek,felnőtt nélkül,most csak bezárom az ajtót nem ?

Ti mérgesek lettetek volna emiatt ?Egyáltalán ezzel mi a gond ?

Sokszor csinál ilyet apum.Ha már leejt valaki valamit,már majom meg egyéb az illető.Káromkodik és hibáztat.Félek vele beszélni,mindig ordítozik.Ezt hogy lehetne ,,megszüntetni" ?Hogyan tudnánk vele ezt megbeszélni ?



2017. febr. 27. 16:35
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Bicskával ?Elég durva helyen lakhatsz :/
2017. febr. 28. 07:26
 22/28 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, mekkora településen laksz, én Pesten akkor is zárom az ajtót, ha a szemetet viszem le lépcsőházon belül, és ez egy tök kulturált lakótelep amúgy. Nyáron alap, hogy becsukom az ablakot, ha kimegyek a szobából, mert földszinten lakom, és ismerősöm közt van olyan, akitől már lopott pénzt ablakon beugró tolvaj. Bár a bicskás sztorit én se tudom überelni...
2017. márc. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Én vagyok a bicskás, zár híján a zuhanyzóban talált partvissal támasztottam ki az ajtót. Lehet a baltát kellett volna vigyem a bicska helyett, azzal ki tudtam volna ékelni az ajtót. Na mindegy.


A zár még nem lett megcsinálva, és valaki odasz**t a sarokba... Rögtön kaptam kulcsot egy másik zuhanyzóhoz, egy picit tovább kell sétáljak de oda se neki.

(nem a zuhanyzós részhez, hanem az "előszobába", szóval rá tudtam csukni az ajtót és a zuhanyzóból már nem is éreztem. Amikor meg mentem ki, akkor gyorsan kilibbentem)


Magyarország, én így szeretlek!

2017. márc. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Szomorú, mert ez a ház először a görög menekülteknek lett építve, aztán beköltöztek az erdélyiek, köztük az én szüleim is.

A ház előtt meg egy orvosképző vagy valami ilyesmi volt.


Most meg kezdik feltölteni cigányokkal...

A suli pedig hajléktalanszálló lett.


Amúgy tényleg nem olyan rossz a helyzet mint amilyennek kinéz :'D


Amikor a cigánycsaládok beköltöztek, nem sokkal később kiálltak hangoskodni a folyosóra. (megjegyzem, amikor totyogó voltam már azért is kidugták a fejüket a szomszédok, amiért a kis motorommal végiggurultam a folyosón. Náluk meg semmi)

Anyumnak elege lett, ki is szólt hogy legyenek szívesek elhalkulni (udvariasan persze)


Az egyik cigány csávó fenyegetően megindult az ajtó felé.

Anyum pedig kijött a baltával.


Azóta kölcsönös tisztelet van, senki nem zavarja a másik köreit. Amikor egyik este kicsit későn jöttem haza, a cigányok kint ülnek a lépcsőn. Köszönök nekik hogy "jó estét"


Olyan szép, kórusban hangzó, dallamos "jó estét"-et ti még tuti nem hallottatok :D

2017. márc. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Csongrád megyében lakom,és nagyon békés környékén,de néha erre felé tántorog egy-egy hajléktalan (főleg pénteken a szemét szállítás miatt,ezért is zártam be az ajtót)
2017. márc. 1. 21:06
 26/28 anonim ***** válasza:
Miközben tulreagálta, mégis kissé értem, zavarja, hogy be kell kérezkednie a saját lakásába. Nálunk az a szokás aki elmegy viszi magával a kulcsát,/ajtó mellett felakasztva és zár akkor is ha valaki van otthon. Aki hazajön magának nyitja az ajtót. Bezár, kulcsot felakaszt.
2017. márc. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
A kulcs nem volt a zárban,szóval így is úgyis be tudott volna jönni,csak nem vitt kulcsot,de nem is kellett mert kinyitottam neki.
2017. márc. 2. 08:18
 28/28 anonim ***** válasza:

Nálunk is kiakad és ordibál mindenféle hülyeségeken.

Leesik egy papír, belerúg és megy az anyázás.

Anyám azt mondja, hogy hallgatni kell, meg elviselni, de engem nagyon tud bántani.

2017. márc. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!