Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Anyukám nem...

Mit tegyek? Anyukám nem támogatja a kapcsolatomat, mert a szerelemem "csak egy" pizzaszakács.

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok, orvosin tanulok, ezért még mindenképpen a szüleim támogatására szorulok, elköltözni sem tudok.

Nemrég jöttem össze hosszas randizgatás után a szerelmemmel. Lelkesen meséltem anyukámnak, mivel a mi kapcsolatunk mindig remek volt. Gondoltam, most is osztozik a boldogságomban. Azonban, amikor megtudta, hogy kiről van szó (velünk szemben lévő pizzázó szakácsa a fiú), szörnyen kiakadt. Azóta is folyamatosan beszólogat nekem és csúfolódik... Mit tegyek? :(


2017. ápr. 5. 11:36
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
87%
Erdekes anyuci egy régi időből való gold digger ha mai szóval kellene megnevezni. Modell majd talál egy gazdag férfit szül és egész életébe otthon marad és LENÉZ MÁST. Mai lányok ezrei teszik ezt sok ilyen kérdés is kikerül nap mint nap az oldalra. Elég szomorú hogy anyukád lenéz valakit aki legalább dolgozik és nem egy mozgó próbababa. Minden szulo a legjobbat akarja a gyerekének de lehet hogy ez a srác tanult volna csak nem tehette meg anyagi vagy családi okok miatt. Tudod mi jut eszembe erről? A mai gold diggerek akik a drága SUVal majd elütik a gyalogost..
2017. ápr. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
85%

37-re:

Tudod, ha lett volna benne tartás, akkor gyes alatt vagy utána, mikor óvodába kezdtél járni, befejezhette volna a középiskolát estin és leérettségizhetett volna. És utána abban a szakmában dolgozhatott volna.

És akkor valószínűleg más szemszögből nézne egy másik, tisztességesen dolgozó embert is.

2017. ápr. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 A kérdező kommentje:
Én ebben nem nyilváníthatok véleményt, 2 felnőtt döntése volt, az övé és apué, hogy nem megy vissza dolgozni. Egyébként apu örül is neki, mert egyrészt nem lennénk semmivel beljebb egy átlagos fizetéssel - ezt ő mondta -, másrészt pedig hatalmas a ház és így legalább mindig patika tisztaság és rend van, amit ő nagyon elvár.
2017. ápr. 6. 10:46
 44/54 anonim ***** válasza:
87%
Ennyi erővel neked is kereshetnének valakit akinek van sok pénze, nagy háza, autója és otthon ülhetnél és takaríthatnád patika tisztaságúra a házat. Még is anyukád orvost akar csinálni belőled. Talán még sem olyan jó ez a "otthon maradok" felállás? Az a baj hiába a öt oldalnyi vélemény hogy még sem akarod megérteni hogy anyukád az aki lenéz mást csak is azért mert soha nem dolgozott és inkább takarított otthon csak hogy megjátsza a nagyságos asszonyt. Szörnyű szomorú hogy egy tisztességesen dolgozó szegényebb férfit egy kitartott kiöregedett bugyi modell képes lenézni....
2017. ápr. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
88%
Vagyis nálatok anyukád a háztartási rabszolga és kirakatfeleség egyszemélyben.:-) Apukád meg a fene nagy műveltségével fel se bírja fogni, hogy egy nő nem feltétlenül csak a fizetés miatt dolgozik, hanem azért is, mert igénye van a sikamikánál és főzésnél kvalifikáltabb elfoglaltságra. Gondolom, te sem azért mentél orvosira, hogy talicskán tolhasd majd haza a pénzt. Patikatisztaságot és rendet fizetett háztartási alkalmazott is képes tartani.
2017. ápr. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim válasza:
81%

Miert tamadjatok a kerdezot? Itt egy fiatal lany, aki leirja a problemajat olyan kulturalt formaban, helyesirassal, ami ezen ez oldalon ritka draga kincs, higgadtan es oszinten reagal minden hozzaszolasotokra, aztan belealltok, hogy miert nem valasztanak neki a szulei gazdag pasit, miert orvos akar lenni stb... nagyon gaz! Valoszinuleg (sot biztosan) o is tudja, hogy az anyja lenezi a parjat, mit kell ezt firtatni... Azert nem ocsarolja o itt, mert van benne tisztelet es szeretet iranyaba. Irhatnam azt is, hogy erre anyukad ra sem szolgalt, de nyilvan nem teszek ilyet...

Szerintem mivel meg friss a kapcsolat, ezert ne is akard bemutatni stb, talalkozgass vele, de ne mondd el otthon hova mesz, aztan majd idovel alakultok. Ez legokosabb szerintem, amit tehetsz kedves kerdezo.

2017. ápr. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
42%
46-os, azért mert irigykednek, hogy az anyja megteheti, hogy otthon marad. Tipikus magyar felfogás.
2017. ápr. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim válasza:
66%
Igazad van, de hogy ezt szegeny lanyra omlesszek itt, az gusztustalan.
2017. ápr. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
89%

Nem gondolnám, hogy irigykednek rá. Én legalábbis biztos nem.

Inkább fel vannak háborodva, hogy egy anya ilyen háttérrel b..ogatja a lányát, amiért egy tisztességesen dolgozó szakmunkásba szerelmes. És persze az anyjáról mondanak keményeket, ami viszont érthető módon nem esik jól a lánynak.

Az igazat megvallva én is rendkívül rossz véleménnyel vagyok a kérdező anyjáról (+ apjáról is), csak igyekeztem tárgyszerűen leírni véleményemet, ill. volt, amit le sem írtam.

2017. ápr. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
74%
Ez oké, de a kérdés nem az volt, hogy "Mi a véleményetek anyámról?".
2017. ápr. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!