Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi jogon vágja a fejemhez,...

Mi jogon vágja a fejemhez, hogy a semmire vállaltam gyereket, miközben a létminimumon felül ő szart se biztosított?

Figyelt kérdés

Anyámtól hangzott el ez nem egyszer.

(Nincs saját lakás, albérletben élünk.)

Neki volt, elszúrta. Most amije van, inkább hagyjuk.

Nekem tönkrevágta az életem teljesen, aminek ő kitett gyerekkoromban, és ezen sajnos még most sem tudok túllépni...

Kaja volt az asztalon (általában a legolcsóbbak), meg ócska kínai cuccok, amiknek örülni kellett.

(Cigire meg alkoholra mondjuk azért jutott.)

Sok jóra nem tudok visszaemlékezni, de sokáig nem is feszegettem a témát, úgy voltam, ami volt, elmúlt.


Ellenben mindig ezzel találom magam szembe. Felelőtlen vagyok, semmire, nullára szültem, albérletbe. És a minősítés folyton, hogyan nevelem a gyerekeket, nem vagyok anyának való, ezt ne így csináljam, azt ne úgy.

De az anyagi helyzetünket, hogy miután sem ő, sem az apám nem segített hozzá semmilyen életkezdéshez (sőt, és ezt most nem részletezem), mi jogon minősíti, nem tudom megèrteni.


(Ha most az jön, hogy örüljek, hogy élhetek, mert neki köszönhetem, akkor közlöm, hogyha választhattam volna, inkább nem kérem...)



2017. ápr. 14. 16:57
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
De javaslok egy értelmező kéziszótárt, és egy helyesírásit is mellé, ha már olyanokat állítasz, amit én nem írtam sehol, tele helyesírási hibával...
2017. ápr. 15. 12:25
 22/24 Martin3410 ***** válasza:
74%
Hagyd látszik hogy nem normális gondolom otthon vagy a suliban vagy a munkahelyen neki kuss van és itt éli ki magát mert itt beszólhat ákárkinek neked pedig kellemes húsvéti ünnepeket és jobb sorsot kivánok
2017. ápr. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes választ, viszont kívánom én is!
2017. ápr. 15. 12:51
 24/24 anonim ***** válasza:
81%
Légy olyan szülő, akire szükséged lett volna gyerekként! Erre törekedj, s ne arra, hogy mit mond vagy mit tett anyád.
2017. ápr. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!