Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan segítsek a lányomon?...

Hogyan segítsek a lányomon? Nagy fogyása után a külseje megszállottja lett, csak ez foglalkoztatja.

Figyelt kérdés
Mindig gyönyörű lány volt (anyai elfogultság nélkül), de túlsúlyos. Most lefogyott viszonylag gyorsan 120 kilóról 60-ra. A bőre nem nyúlt meg, a melle elég rosszul nézett ki, tehát azt megértettem, hogy fel akarja varratni. Nem volt elég, lett szilikon is. Ez még oké. De azóta ennek a megszállottja lett. Orrplasztika (amúgy is szép fitos orra volt pedig), szájfeltöltés, póthaj, foghéj egész fogsorra, ilyen-olyan fiatalító kezelés, sminktetoválás és még Isten tudja mennyi minden... Nem is foglalkozik mással, a fiúkkal sem. Nem lesz ez így jó meglátásom szerint... Hogyan segíthetnék rajta lelkileg? 27 éves egyébként.
2017. ápr. 20. 17:27
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
79%
*előzőnél
2017. ápr. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

Kiszámolt étrenddel és heti 6x2 óra személyi edzővel töltött sporttal fogyott le.


Akkor már csak azt kell kitalálnom, hogy hogyan vegyem rá, hogy pszichológushoz forduljon...

2017. ápr. 20. 18:53
 13/31 anonim ***** válasza:
91%
Eleve a műtétek előtt nem kellett neki mennie?
2017. ápr. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Műtét előtt pszichológus? Minek? Nem mondott nekem ilyet, hogy kellett volna.
2017. ápr. 20. 18:57
 15/31 anonim ***** válasza:
35%
Én lehet, hogy ráhagynám, hogy kiélje magát. Amíg egy debella tehén volt, nyilván nem engedhette meg magának, hogy akármilyen ruhát magára húzzon. Most csinosnak érzi magát és élvezi, hogy megtehet olyan dolgokat, amiket korábban nem. Bele fog unni egy idő után, megszokja az új külsőjét, már nem lesz neki nagy szám és újra elkezd foglalkozni más dolgokkal is.
2017. ápr. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
48%
Amúgy 120 kilósan nem gyönyörű volt, hanem egy dagadt lány, nem kell szépíteni semmit!
2017. ápr. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy a te édesanyád tehenet hozott a világra, nem mindenkihez kegyes az Isten, nekem szerencsére sikerült egy gyereket, aki elhízott lány volt egy ideig. A gyönyörűt úgy értettem, hogy az arcán semmi olyan nem volt, amihez indokolt lett volna műttetni, megváltoztatni.
2017. ápr. 20. 19:30
 18/31 anonim ***** válasza:
22%

Nem, én normál súlyú nő vagyok, a tehén a te lányod volt.


Ez egy 2 méteres férfinek is sok! Te engedted, hogy 120 kilósra egye magát, megengedted a műtétjeit, most már csak rá tudod venni, hogy gondolkodjon el magán, nem? Különben azt sem értem, az nem zavart, hogy életveszélyes mértékig hízott, az meg zavar, hogy most úgy szeretne élni, ahogy jól esik neki?

2017. ápr. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

Nem, az én lányom sosem volt tehén. :) Nálunk az ilyen proli beszédmód nem divat, ne haragudj, de nem tudok azonosulni vele.


Nem az zavar, hogy próbálja magát jól érezni. Kár a szó viszont neked, ha ezt nem fogod fel.

2017. ápr. 20. 20:12
 20/31 anonim ***** válasza:
46%

El vannak itt tévelyedve egyesek. 120 kilósan is igenis lehet valaki gyönyörű és szép is, meg még kívánatos is. Nem ezen múlik.

De remélem, hogy az ilyen sekélyeseket sorra szédíti és hülyíti majd az "új" külsejével. Meg is érdemlitek.

2017. ápr. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!