Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az belefér, ha egy 25 éves...

Az belefér, ha egy 25 éves férfi egy 3 szavas sms-ben köszönti fel az édesanyját a születésnapján? :/

Figyelt kérdés
Nem lakunk messze egymástól és amúgy jó a kapcsolatunk, és ő minden születésnapján kapott figyelmet, ajándékot, tortát, mindent ahogy kell. Nem ezt látta, nem így neveltük. Minimum felhívhatott volna. Magasak az igényeim? És most hogyan reagáljak? nagyon rosszul esik tőle :/

2017. ápr. 21. 07:29
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
88%
Én is szoktam azt csinálni,hogy reggel felkelés után gyorsan írok egy sms-t,hogy tudassam,nem felejtettem el,és szeretnék "első" lenni,aki felköszönti. Aztán valamikor munka után/suli után felhívom, ha hétvégére esik átmegyek. Ajándékot vagy sütit szoktam neki venni/csinálni,de azt csak hétvégén tudom átvinni,mert messze lakunk egymástól
2017. ápr. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
95%

Mi az egész családban, mindenkit így köszöntünk, ha a születésnap olyan napra esik amikor dolgozunk és ezer dolgunk van. Jelezzük, hogy gondoltunk a másikra, utána napközben telefonálunk, hétvégén pedig jön az egész család és ünneplünk.

Míg otthon laktam könnyebb volt, mert reggel nyomtam egy puszit a szüleim arcára, csináltam kávét, reggelit stb, de azzal ők is tisztában vannak, hogy munka mellett, máshol élve ez kicsit lehetetlen.

2017. ápr. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
70%
Belefér. Punk tum. Na, most boldog vagy?
2017. ápr. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
93%

Hát az attól is függ, mi az a 3 szó. Mi van, anyus! vagy Isten éltessen! (ez tetejébe csak 2, de sms -re elég, az nem az episztolák helye.)

És

Isten éltessen sokáig jó egészségben, kedves Kérdező!

[link]

2017. ápr. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
56%

Most ugráljo körbe? Ne már, felnőtt ember vagy, bár a soraidból egy hisztis kislányt látok!


Nőj fel, és fogadd el, hogy a fiad nem érzelmeskedő ember, hiába szeret.

2017. ápr. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim válasza:
91%
A szandekot nezd! Miert vagytok ennyire ki.aszottul egocentrikusak???
2017. ápr. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim válasza:
3%
Isten éltessen. Boldog szülinapot. ........mi volt a harmadik szó?
2017. ápr. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
17%
17-es. Ez már 4 szó.
2017. ápr. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
27%
Boldog születésnapot kívánok.... te észkombájn....
2017. ápr. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
86%

Nekem belefér és leírom, miért.


Van 25 éves fiam és van 70 fölötti szülőm is, tehát átérzem a helyzetedet. Megértem, hogy sok embernek fontos a névnapja, szülinapja, de én más vagyok, nekem ez csak egy nyűg.

Pár éve elolvastam egy könyvet a 5 "szeretetnyelvről" Gary Chapman-tól és megvilágosodtam. Akkor döbbentem rá, számomra mennyire fontos egy kapcsolatban a minőségi idő, és mennyire nem számít, ha valaki letudja a velem való érintkezést pl ajándékkal, majd hónapokig nem látom. Ha nekem fontos valaki, az utolsó falatomat odaadom, de sajnos az nem biztos, hogy eszembe jut a születésnapja. Én ilyen vagyok, más meg másképp működik.

Szerintem egy 25 éves fiútól elfogadható gesztus egy sms, ha amúgy más módon is kifejezi a szeretetét, tiszteletét, én legalábbis elfogadnám.

2017. ápr. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!