Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az belefér, ha egy 25 éves...

Az belefér, ha egy 25 éves férfi egy 3 szavas sms-ben köszönti fel az édesanyját a születésnapján? :/

Figyelt kérdés
Nem lakunk messze egymástól és amúgy jó a kapcsolatunk, és ő minden születésnapján kapott figyelmet, ajándékot, tortát, mindent ahogy kell. Nem ezt látta, nem így neveltük. Minimum felhívhatott volna. Magasak az igényeim? És most hogyan reagáljak? nagyon rosszul esik tőle :/

2017. ápr. 21. 07:29
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
25%

19#: Téged se az eszedért szeretnek, ha szeretnek egyáltalán.


Boldog születésnapot, Anya! Ez is egy opció, észkombájn!


(Nem az vagyok akit te szidtál, észkombájn. Még mielőtt belém is belém marsz.)

2017. ápr. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim válasza:
73%
Neked mi bajod van, kérdező? Nem elég neked annyi, hogy "Isten éltessen sokáig!"? Te mi mást vársz még? Én csodálom, hogy ennyit is megtesz az anyjáért, én nem tettem volna, ha az enyém is ilyen lett volna. Vagy csak kamu a kérdés és provokáció gyanánt írtad ki.
2017. ápr. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
29%

Ha ma van a születésnapod akkor még akármi lehet, ne akadj fent a dolgon, lehet csak ennyire volt ideje. Munka után simán átmehet és felköszönthet.

Az meg hogy ti nem így neveltétek és divat a torta és a felhajtás az más kérdés. Nálunk családon belül nagyon változóak az igények. Pl nálam is torta , vacsora stb, de van olyan családtagom aki nem szereti ezeket a dolgokat, nem igényli. Az emberek meg hajlamosak arra, hogy ha én nem nagyon foglalkozok a születésnapommal akkor a másikéra sem viszek tortát, hanem csak felköszöntöm. Az is kérdés hogy máskor hogy szokott zajlani a születésnapod? Van aki megszervezi? Pl a lányod, vagy férjed, vagy a fiad? Mert ha szoktak szervezni egy kis vacsorát, torta, stb akkor valószínű most is fognak. Ha meg nem akkor se keseredj el, felköszöntött és nem kell nagy ügyet csinálni belőle. Max elmondhatod neki őszintén hogy rosszul esett, de ha már mondani kell és ennyire nem ismer akkor az gáz. Esetleg te sem ugrálod körbe a születésnapján.

2017. ápr. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
80%
Nekem ezen meg soha nem akadtak ki a szüleim,sőt en sem..mi is igy szoktuk altalaban,reggel egy sms ,es napkozben vmikor beszelunk,pedig nalunk is nagy buli a szulinapozas altalaban,de egy hetkoznap nem a bulizasrol szol altalaban..
2017. ápr. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
91%
Bele,mondjuk én felhívom anyukámat nem sms küldök,mostank szülinapját át mentem vittem egy csokor virágot .
2017. ápr. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
91%
Mivel nem tudjuk, hogy melyik napszakban küldte, nehéz megmondani. Az is lehet, hogy hajnali 4-kor kelt (mert mondjuk 6-ra megy dolgozni), és az volt az első dolga, hogy felköszöntsön, értelemszerű nem fog ezért felzargatni legmélyebb álmodból, inkább SMS-ben tette ezt meg.
2017. ápr. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
22%
Valószínűleg nem is hívta fel a kérdezőt, hiszen akkor nem tette fel volna a kérdést. Amúgy nagyon sok férfi ismerősöm ilyen, öcsém pl. semmit nem mond anyámnak egyik ünnepen sem, de az ajándékot ő maga elvárja. Szerintem ez undorító. Az a baj, hogy sok férfi azt látja a környezetében, hogy nem szabad kimutatni az érzéseit, női dolog az ünneplés, stb.
2017. ápr. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
77%

na mi van, a kérdező most elbujdosott és sírdogál egy sarokban, vagy hajlandó megvigasztalódni?

Légy boldog kérdező, mindenki kívánja Neked!

[link]

2017. ápr. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
85%
És most ezzel mi a gond? Én is szoktam sms-t küldeni a családnak szülinapokon. Aztán úgyis összejövünk együtt ünnepelni egy közel eső hétvégén.
2017. ápr. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
72%

Belefér.


De az még kevés.

Elvégre az édesanyád, és felnevelt.

2017. ápr. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!