Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elengednétek 16 évesen a...

Birnir kérdése:

Elengednétek 16 évesen a Balaton Soundra?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok és anyukám nem akar elengedni a fesztiválra ,pedig saját pénzből mennék ,mert biztonsági őrként dolgozom alkalmanként.90kg vagyok kondizok és ketrecharcozok ,tehát megtudom védeni magam...Azért fontos nekem a fesztivál ,mert én zenekészítéssel is foglalkozom és a példaképeim lépnek fel.A barátaimmal mennék akik már nagykorúak plusz pár lánnyal akiknek a szülei örülnének ha a lányokkal mennék és "vigyáznék" rájuk.Anyukám tulságosan félt ,több napra sehova sem enged el ,ha lány lennék még meg is érteném ,hogy 16 évesen nem enged el.

Mit mondjak neki h elengedjen ?



2017. máj. 15. 19:45
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
21%
Próbáld meg komoly hangvétellel felnőttként megbeszélni fele, és semmiképp követelőzve hisztizve. Így talán ő is belátja, hogy komoly vagy már és közel állsz a felnőttséghez.
2017. máj. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
47%

Nem.

És miből gondolod, hogy mert farkincád van, több jögöd van, mint egy lánynak?

Elárulom. Ha egy lányt felcsinálnak, ő tud tennei a terhessége ellen, de ha te csinálsz fel valakit, akkor 16 évesen fizethetsz tartásdíjat 20 évig. Ez miért jobb?


16 éves gyerek nem tud vigyázni senkire, maga is vigyázásra szorul egy ilyen helyen. Innen is látszik, mennyire éretlen vagy, nem az a veszély, hogy valaki le akar ütni. Kondizol, persze, 16 évesen, csak hiszed megvéded magad, de ez lenne a legkisebb gond, senki nem támad ott meg benneteket nyíltan.

SOkkal nagyobb az esélye, hogy hulla részeg leszel, bedrogozol/bedrogoznak, kirabolnak, és egyáltalán, mindened elhagyod. Jó pár ilyen helyen jártam, a tinik kb. menthetetlenek, azt sem tudják már éjfélkor, hol vannak.

2017. máj. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
26%
minek kéne megvédeni magadat?
2017. máj. 16. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
34%
Kizárt. Én dolgoztam ott tavaly, és valami mocsok alja. Hulladék zene, csak külföldiek vannak meg koxos állatok. Megvédeni én is megtudom magam, szintén küzdősportolok, de ami ott ment az beteg. Menj a Volt-ra, az ezerszer élhetőbb fesztivál.
2017. máj. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
73%

Dehogy engednélek el 16 évesen egy drogtanyára.

23/L

2017. máj. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
Mint már említettem, nem inni megyek hanem az előadók/zene miatt...Persze pár sört meg innék de nem innám csatak részegre magamat(ismerem a határaimat),mert akkor semmi értelme nem lenne elmenni ,mert nem emlékeznék semmire..A drogok meg távol állnak tőlem :D!
2017. máj. 16. 11:41
 17/39 anonim ***** válasza:
21%

16.: persze, aztán ha ott vagy, majd nem tűnik akkora hülyeségnek kipróbálni, hiszen az a jóarc adja, akivel a menő csajok vannak. Na ezért nem engednélek el. Túl naiv vagy ehhez ennyi idősen. Egyetértek anyukáddal

23/L

2017. máj. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
5%
Az az alja undorító közeg ami a soundon van, tényleg összegyűlik európa mocska. Biztos akarod azt?
2017. máj. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
Én elengednélek, még úgy is, hogy én magam rühellem azt a fesztivált, ahol nem zenészek, hanem dj-k lépnek fel.
2017. máj. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
A másik, hogy igazuk van azoknak, hogy azon a fesztiválon összegyűlik Európa söpredéke, de ha a kérdező nem az a kategória, akkor legalább egy életre csalódni fog a fesztiválban, ha meg beleillik a képbe, akkor az anyuka semmilyen tiltása nem akadályozza meg, hogy primitív suttyó legyen.
2017. máj. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!