Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elengednétek 16 évesen a...

Birnir kérdése:

Elengednétek 16 évesen a Balaton Soundra?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok és anyukám nem akar elengedni a fesztiválra ,pedig saját pénzből mennék ,mert biztonsági őrként dolgozom alkalmanként.90kg vagyok kondizok és ketrecharcozok ,tehát megtudom védeni magam...Azért fontos nekem a fesztivál ,mert én zenekészítéssel is foglalkozom és a példaképeim lépnek fel.A barátaimmal mennék akik már nagykorúak plusz pár lánnyal akiknek a szülei örülnének ha a lányokkal mennék és "vigyáznék" rájuk.Anyukám tulságosan félt ,több napra sehova sem enged el ,ha lány lennék még meg is érteném ,hogy 16 évesen nem enged el.

Mit mondjak neki h elengedjen ?



2017. máj. 15. 19:45
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
31%

"16 évesen nem engednélek el. Nem értem, hogy hogyan jön ide a tömeged és hogy miket csinálsz, semmi köze nincs a dolgokhoz."


Miért, szerinted mégis mi alapján enged/nem enged el egy szülő egy gyereket? Hogy milyen színű a szeme, vagy mi a csillagjegye? Pont hogy az a kérdés, hogy meg tudja-e védeni magát, megbízható-e!Te az a tipus lehetsz, aki csak úgy kibaxásból, hatalomvágy kiélése miatt nem engedi el a gyerekét sehova.

2017. máj. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
42%
Kérdező, ilyen helyen akkor is kapcsolatba kerülhetsz a droggal ha nem akarsz. Nekem az italomba tették bele tavaly. És nem, nem engedném el a gyerekemet. De még mindig nem válaszoltál arra a kérdésre hogy hol dolgozol 16 évesen biztonsági őrként?
2017. máj. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
48%

akik lepontoztak azért, mert megkérdeztem, hogy a kérdezőnek mitől kéne megvédenie magát, azok válaszolnának, hogy tényleg mire megy egy elektronikus zenei fesztiválon a ketrecharcozással? :D szerintetek ott verekszenek az emberek vagy megeszik a kérdezőt a fesztiválozók vagy mi? vagy mindenki a szájába fogja tömni a drogokat, és ő ez ellen pörgőrúgással tud majd védekezni? vagy a felbőszült, kábítószerektől agresszívvá vált tömeg meg akarja majd késelni a kérdezőt? nagyon furcsa elképzeléseitek lehetnek, ha azt gondoljátok, hogy a drogozó emberek agresszívak, szerintem még soha a büdös életben nem láttatok drogozó embert, általában néznek bambán maguk elé és mosolyognak, ücsörögnek, táncolnak, befelé fordulnak, ilyesmik :D

amúgy ha a srác tényleg a zenei élmények miatt megy ki, az tök szuper, és akkor én kiengedném, de mondjuk lehet, hogy csak 1-2 napra, mert egyrészt iszonyúan drága ez a fesztivál, másrészt ha ott vagy a fesztivál teljes idején úgyse a fellépőkkel fogsz foglalkozni, sajnos a fesztiválok lényege egyáltalán nem ez, hanem a folyamatos ivás, haverkodás, strandolás, csajozás. szerintem válassz ki 1 vagy 2 napot, amikor a legtöbb fellépő van, ami érdekelne, és próbáld meg erről meggyőzni anyukádat.

2017. máj. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
11%

#21:


Na, te biztos az egyik kiscsaj vagy, aki a kérdezővel menne, azért véded ennyire.

2017. máj. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
0%
Biztoshogynem
2017. máj. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
59%
Hát képzeld nem kiscsaj vagyok, hanem szülő, aki megbízható gyereket elenged szórakozni, nem pedig a szoknyája alatt tartja még 18 évesen is.
2017. máj. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
72%
#26! a dubs (vagy a mi a fene: dvbbs) lányok apukájuk is úgy tudták, h rendes lányokat neveltek...
2017. máj. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:

#23-mas tényleg a zene miatt mennék :) Ekkora hangfalak nincsennek mindenhol...

Szval gondolom elég nagy élmény lehet.

A biztonsági őrös meló pedig úgy van ,hogy az egyesület amiben sportolok kapcsolatban áll egy biztonsági szervezettel ,ahol ha nincs elég ember ,akkor tőlünk szoktak hívni embereket...Általába nyáron van ez és kisebb fesztiválokon kell segíteni őrködni meg vigyázni a cuccokra meg beengedni az embereket.Ilyen diákmunka szerűség ,nem fizetnek sokat érte...

2017. máj. 17. 15:39
 29/39 anonim ***** válasza:
54%

Le fogsz pontozni, de:

-minden 16 éves azt hiszi, hogy érettebb a koránál,

ÉS

-egyetlen 16 évesnek sincs teljesen kifejlődve az agyában a veszélyközpont.


Ennyi. Egy-két évvel később talán (!), de 16 évesen semmi esetre sem engednélek, semmilyen fesztiválra egyedül. A zenészeket később is láthatod élőben.

2017. máj. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
30%
Veszélyközpont... kicsit sok filmet néztél.. :))
2017. máj. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!