Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmondtam a családnak hogy...

Elmondtam a családnak hogy meleg vagyok de nagyon rosszul fogadták, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sejtem már egy ideje és nem rég teljesen biztossá is váltam, amikor megismertem valakit. Összejöttünk és én ezt nem akartam eltitkolni a családom elől, mert azt akartam hogy annak ismerjenek, aki vagyok, nem akartam előttük bujkálni meg hazudozni. Eddig is hallgattam a megjegyzéseiket ha esetleg feljött futólag a homoszexualitás téma és úgy vettem észre, hogy elfogadóak ezzel kapcsolatban, így nem is volt számomra kérdés, hogy megosztom velük életem legfontosabb dolgát.

De tévedtem és nagyon rosszul fogadták. Tagadnak, hogy ez úgyis egy fellángolás, meg még tesómnak se mondjam el, látom a szemükben a szégyent, stb. Nem tudom ezen a ponton mit csináljak "elromlott minden"...

Nem bánom a döntésem, mert őszinte akarok velük lenni és azt akarom, hogy tudják ki vagyok de... fogalmam sincs innen hogyan tovább.


2017. máj. 28. 16:35
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
88%
Nyugi idővel megnyugszanak.
2017. máj. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
46%

20

ennek ellentmondanék, tapasztalatból- Svájcban én magam döbbentem meg a legjobban, hogy bizony brutálisan homofób a nagy átlag. de úgy, hogy azonnal megszakítja veled a kapcsolatot, töröl mindenhonnan és kész vége, ennyi volt, még akkor is, hja előtte sok évig barátok voltatok.

és elég sok ilyenről tudok, szóval nem csak 1 elszigetelt eset, sőt, mi még rosszabb, hogy a fiatalabb generációk köreiből vannak ezek a tapasztalataim. úgyhogy nagyon nem így látom sajnos ....

2017. jún. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!