Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, hogy béküljek...

Mit csináljak, hogy béküljek ki anyával ezek után?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok, Budapesten. Ez ugye nem olcsó mulatság és mivel apa nagyon ritkán fizet gyt-t, anyának kb. egyedül kell eltartania engem és saját magát is.

Viszont lett egy barátom, aki támogat anyagilag, így jóval többet engedhetek meg magamnak, mint előtte. Konkrétan mindent.

Járhatok autóval, elköltözhettem egy sokkal jobb lakásba, egyedül lakom, vehetek magamnak új dolgokat, bulizhatok és sokkal jobban érzem így magam, mintha heti 10 ezer forintot kéne beosztanom. Nem mondtam el anyának, csak annyi volt, hogy mondtam, dolgozok a suli mellett és így nem kell annyi pénz, kb sosem kértem és a lakbérre, rezsire is azt mondtam, hogy "apa kifizette", vagy hogy többet dolgoztam és már kifizettem én, stb. Viszont most megtudta ezt az egészet és nagyon kiakadt, egyrészt azért is, mert hazudtam neki, plusz hogy ő nem úgy nevelt, hogy én ezt a helyzetet megfelelőnek gondoljam. Két hete volt egy nagyobb vitánk, azóta nem beszéltünk...


Megkérek mindenkit, hogy ne írják, hogy így k...va, meg úgy rib...c vagyok, mert azzal nem leszek előrébb és nem igazán érdekel másnak a véleménye a személyemet illetően.


2017. jún. 11. 11:05
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
57%
Semmit nem tudsz tenni. Ez az egyik legszörnyűbb dolog, ami egy szülővel törtéhet, hogy megtudja, hogy a gyermeke k...va. Majd idővel megemészti, meg is fog bocsátani, szeretni is fog, mert a gyereke vagy, fogja tartani veled a kapcsolatot, de már soha nem lesz ugyanolyan a kapcsolatotok, mint volt. Soha nem fog tudni már az ő ártatlan gyermekének tekinteni.
2017. jún. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
23%
Miért lenne k...va?mert támogatja egy barátja. Hagyjuk már....
2017. jún. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Igazából én tudom magamról, hogy nem vagyok az, főleg, hogy ő volt az első ember, akivel lefeküdtem. De itt szokás minden nőre ezt mondani, aki bármit kap a barátjától. Szóval gondoltam megelőzöm a bajt.
2017. jún. 11. 11:30
 4/30 anonim válasza:
40%

Már miért lenne k@rva?

"K@rva 1) Szoros ért. oly nőszemély, ki testét bérért, díjért, haszonért AKÁRMELY férfinak áruba adja, használatra engedi."

Ha csak azért vagy vele, hogy mindezeket megkapd akkor az más tészta, de ha szereted és ő ezt megengedheti magának az megint más.

Én speciel nem fogadnám ezt el mert utálok kiszolgáltatott lenni, de ez más kérdés.

Anyukád majd megnyugszik, lehet pár hónap, fél év, egy év, te ismered, hogy milyen.

De azért megpróbálhatsz beszélni vele, hogy te szereted ezt a férfit, nem csak kihasználod (már ha ez az igazság).

2017. jún. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 Totális metál válasza:
48%
Hát anyám is köztem is baj van. Egyik pillanatban meg akar ölni másikba pedig szeret.
2017. jún. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
5%

ne akarj vele kibékülni


majd megnyugszik, ha akar

2017. jún. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
68%
Elvinned anyukadhoz egy vasarnapi ebedre ezt a tamogatot? Ha nem, akkor k..z vagy, ha igen, akkor ideje anyukaddal kibekulni es bemutatni a pasit.
2017. jún. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
34%
Nem k..va, csak egy ingyenélő pénzszívó. Teljesen más a két dolog. A k..va legalább valamit csinál a pénzért. :))
2017. jún. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
55%
#8, tuti, hogy kerdezonknek nagyon sokat kell csinalni a penzert, talan tobbet mintha tenyleg suli mellett legalisan, bejelentve dolgozna:)) Gyomra meg van hozza, ez a lenyeg.
2017. jún. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
26%
Anyukad meglatogat a kis feszkedben? Nem tudta kiszamolni, hogy hetvegi igazi melobol ezt ami van, nem engedheted meg magadnak?
2017. jún. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!