Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, hogy béküljek...

Mit csináljak, hogy béküljek ki anyával ezek után?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok, Budapesten. Ez ugye nem olcsó mulatság és mivel apa nagyon ritkán fizet gyt-t, anyának kb. egyedül kell eltartania engem és saját magát is.

Viszont lett egy barátom, aki támogat anyagilag, így jóval többet engedhetek meg magamnak, mint előtte. Konkrétan mindent.

Járhatok autóval, elköltözhettem egy sokkal jobb lakásba, egyedül lakom, vehetek magamnak új dolgokat, bulizhatok és sokkal jobban érzem így magam, mintha heti 10 ezer forintot kéne beosztanom. Nem mondtam el anyának, csak annyi volt, hogy mondtam, dolgozok a suli mellett és így nem kell annyi pénz, kb sosem kértem és a lakbérre, rezsire is azt mondtam, hogy "apa kifizette", vagy hogy többet dolgoztam és már kifizettem én, stb. Viszont most megtudta ezt az egészet és nagyon kiakadt, egyrészt azért is, mert hazudtam neki, plusz hogy ő nem úgy nevelt, hogy én ezt a helyzetet megfelelőnek gondoljam. Két hete volt egy nagyobb vitánk, azóta nem beszéltünk...


Megkérek mindenkit, hogy ne írják, hogy így k...va, meg úgy rib...c vagyok, mert azzal nem leszek előrébb és nem igazán érdekel másnak a véleménye a személyemet illetően.


2017. jún. 11. 11:05
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Anya nem igazán jár fel Pestre, szóval nem, sosem látta a lakásomat, meg az új dolgaimat.
2017. jún. 11. 12:06
 12/30 anonim ***** válasza:
27%
Erdekes egy ilyen szulo? Gyereket nem latogatja, nem nez utana, hogy hogy el, aztan meg csodalkozik mi lett a kis bogarkajabol.
2017. jún. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
87%

Én nem írok semmit a személyedről, de hát anyád meg úgy gondolja ahogy te nem szeretnéd.

Azért nem "valamit" kaptál a barátodtól, ez kicsit több - de hát ha szeret.

Egy eljegyzési gyűrű mondjuk érthetővé tenné anyádnak is, hogy ez egy komoly dolog.

2017. jún. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
81%

Lehet, hogy ahhoz eloszor a palinak el kene valni.

Viszont kedves kerdezo meg nem valaszolt a kerdesre, hogy hazavinne e a baratot egy vasarnapi ebedre.

2017. jún. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

Nem kell elválnia, mivel nincs felesége.:)

Ettől függetlenül nem lennék menyasszony 20 évesen.

2017. jún. 11. 12:13
 16/30 anonim ***** válasza:
53%
Érdekes felfogásod van, szexért pénzt fogadsz el és szégyelled a "kapcsolatot" meg a tényt, hogy "támogatnak", de emellett nem tartod magad kcrvának...
2017. jún. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
78%
És miért nem mutatod be anyukádnak a barátodat?
2017. jún. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Mert szerintem még nincs itt az ideje.
2017. jún. 11. 12:47
 19/30 anonim ***** válasza:
52%
😂🐞👛
2017. jún. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
51%

és te miért nem tudsz egyetem mellett dolgozni? miért más pénzén élsz?


én is így voltam sokáig vele, hogy anya fizetett mindent és így ugy vitázott velem...na jó mondom, nem mehet így tovább.

eljártam diák melózni és segítettem neki..azóta egy vitánk sincs :)

2017. jún. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!