Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ebben tényleg én vagyok a hibás?

Ebben tényleg én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés
Ebben az évben kezdtem a gimit most leszek 10.-es. Van egy barátnőm akinek az anyja egy tanár valamelyik általanos iskolában es ez a baratnőm egy utcaval mellettem lakik. Egyszer egyik este fele bizonyos dolog miatt kicsit letört voltam így gondoltam lehivom a barátnőmet hogy kibeszéljem vele a dolgokat. Volt itthon 1 doboz sör gondoltam elviszem es majd ketten megisszuk. Lementünk sétálni a házuk elé és ugye megittuk a sört. Aztán akkor valamiért kijött a csaj anyja és leszidott minket hogy miért iszunk sört. Az óta a csaj anyja szerintem haragszik rám vagy nem tudom de mindig olyan furcsa velem. Én igazából nem csinaltam semmi rosszat szerintem meg a kiborulását sem értem hisz jó felfogtam hogy félti a gyerekét de 16 éves létére nem igaz hogy nem ihat meg egy sört ha úgy van. Meg van egy olyan érzésem hogy szerinte én rossz hatással vagyok a csajra. Az ilyen szülőkkel mit lehet csinálni? Mármint én nem fogok felmenni hozzá magyarazkodni hisz nem történt olyan nagy dolog szerintem..

2017. jún. 21. 09:33
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
81%
Ha egy szülőnek fél sör miatt sír a szája, akkor az egy igazi vaskalapos idióta.
2017. jún. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
68%
Nem értem azokat a válaszadókat, akik azt írják, hogy a kérdező az alkoholtól vagánynak hiszi magát. Leírta, hogy csak néha max egy sört iszik meg. Egyébként szerintem tisztázd magad az anya előtt. Bár mondjuk nem tudom, hogy az anyja miért ment le, lehet hogy a barátnődnek valami munkája van otthon.
2017. jún. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!