Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám folyamatosan a kilommal...

Laura2002 kérdése:

Apám folyamatosan a kilommal cseszeget. Mit csináljak? ( Mielőtt válaszoltok olvashatók el odalent )

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és egy van rajtam súlyfelesleg tudom de apám mostanában számomra nagyon brutális módon próbálja közölni velem.( Pl.: Mindenki előtt azt mondja hogy úgy nézek ki mint egy disznó vagy azt mondja mikor elmegyünk egy fiatal szerelmes pár mellett hogy nekem soha nem lesz pasim mert egy normális srác se fog rám fagyarodni) Próbálok fogyókúrázni de semmi nem vált be, 5 hónapja anyámmal elkezdtük diétázni anyám lefogyott 8 kg rolam kb 2-3 kiló se ment el ami nagyon zavart mert nagyon betartotta a diétát és erre még jöttek apám beszolásai hogy anyád milyen gyönyörűen lefogyott neked is ezt kéne csinálnom. Fél év alatt sikerült apámnak elérnie hogy egyáltalán nem vagyok megelégedve magammal és akárhányszor tükörbe nézek csak egy csúnya lányt látok de alkárhogy fogozok alig jön le rólam valami gondoltam már arra is hogy ha lisztes dolgott eszek akkor rosszul vagyok és lehet hogy allergiás vagyok rá ezért nem megy a fogyás de hiába mondom a szüleimnem azt mondják csak kifogás. Mit csináljak?

2017. jún. 24. 01:00
1 2 3 4 5
 31/49 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
7%

a helyes guggolas vegig! lassan tortenik, es teljesen legugolsz majd teljesen felbis allsz, kezed csipon lehet vagy kinyujtva oldal fent, elolre ezt lehet varialni

persze lehet tudtad, de azert irtam mert en ezt tartom legfontosabbnak, es ez kondiban tart hogy ne szedj fel pluszokat, noknekbpedig kukonosan hasznos mert formas combot es feneket ad

2017. jún. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
97%
Közveszélyes Kontár elég sok baromságot írsz, már ne is haragudj. Szerinted önmagában a guggolástól fogyni fog bármennyit is? Kétlem. A fogyáshoz aerob mozgás kell, futás (kezdetnek kocogás), biciklizés. És nem a zsír a legnagyob ellenség, hanem a rossz szénhidrátok. Fehérkenyér, fehérlisztből készült pékségek, cukor. Na meg a cukros üdítőket, stb is kerülni kell, azzal beviszel annyi energiát ami teljesen tönkreteszi a fogyókurád!
2017. jún. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim válasza:
65%
Az apád egy verés érdemelne. Legalább egyszer. Emberére akadna aki adna olyan állast, hogy többé a pofáját ki se tudja nyitni. Ilyen undormány embert. Saját frusztráltságát és gyökérségét akarja felejteni, és belerúg a nála "kisebbe". Szadista nyomorék az ilyen. Jól meg kéne agyalni!
2017. jún. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim válasza:
29%

"20: Ja, pont 15 évesen kezdi bántani.

Szakirodalom szerint az érzelmi analfabéta apák azért bántják a kamasz lányaikat, mert nem tudnak mit kezdeni a serdülő iránti való szexuális vágyaikkal, az emiatti belső feszültségükkel, ezért szidják őket."


Ma 10:15-öst miért kellett lenullázni??? Normálisak vagytok ti????? Teljesen igaza van!! Hogy itt mennyi hülye van!

2017. jún. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
0%
Ha dagadt disznó, meg kell mondani. Ettől csak erősödik a lány. Sokkal veszélyesebbek az olyan idióta qrvák, akiket nem neveltek meg, és minden apróságon besértődnek. Ők semmire nem fogják vinni az életben, a kérdező pedig néhány év múlva vékony vezető üzletasszony lesz.
2017. jún. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
0%
24: Ezt nekem írtad? Lány vagyok.
2017. jún. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
0%
28: A túlsúly az víz is lehet.
2017. jún. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%

ket nagyon fontos dolgot kihagytam

1. a guggolast vegig egyenes torzsel kell csinalni (tehat nem hajolsz elolre sosem)

2. nyujtas is nagyon fontos utana

ulve terpeszteni kell ameddig birsz

hanyatfekve pedig egyik labad huzod fel fejedfele a masikat pedig lent tartod


ezeket nemtol es sulytol fuggetlen mindenkinek meg kellene naponta csinalni (guggolas es annak nyujtasa)

egeszseges etkezest is mindenkinek

zsir fogyasztasa igen is a legkarosabb, ebbol minimalis bevitel egeszseges csak amibol hetente egy kaveskanalnyi is sok mint irtam olajokkal lehet kivaltani vagy olajtartalmu pepekkel peldaul tokmagpep

mertekkel mindent

ahogy avszenhidratot is, a szenhidrat egyaltalan nem ellenseg csakbaz ember szintugy egyaltalan nem ismeri a mertekleteseget...


a guggolastol igen is fogyni lehet ha rendesen es rendszeresen csinalod (mindenkinek) es emelet egeszsegesen etkezel

a gugglasshoz hatalmas energia kell eszkoz nelkul

eszkozzel persze megnagyobb kaloriat lehet egetni de az eszkozok nem ingyenesek...

ezenkivul ingyenes a futas is lehetoleg gyorsabb tempoju ezt is erdemes naponta vegezned

de ezek kozhely dolgok

de mivel ugylatszik ezeket nem tudjak ezert emlegetni kell

mert ugyerzik ezek hazugsagok, nem hisznek benne...


egeszseges etrendbe erdemes beiktatnod a homoktovist valamilyen formaban de nem feltetlen kell rendszeresen


termeszetesen mas olajos mag is jo... fekesleges szerintem sorolni


ellenben mint irtam legeloszor sulyod egyaltalan nem veszes igy max a formad nem csinos, erre viszont pont az jo amit emlitettem a masik amit most a futas nem lelekszakado de gyorsabb tempoju

$!@

2017. jún. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
100%

'Ha dagadt disznó, meg kell mondani. Ettől csak erősödik a lány. Sokkal veszélyesebbek az olyan idióta qrvák, akiket nem neveltek meg, és minden apróságon besértődnek. Ők semmire nem fogják vinni az életben, a kérdező pedig néhány év múlva vékony vezető üzletasszony lesz.'

Ja, vagy egy boldogtalan, magányos nő macskával, aki munka után bevág egy fél doboz jégkrémet, a zuhany alatt bőg, minden kapcsolata zátonyra fut, és azon elmélkedik, miért nem szereti az apja.

2017. jún. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
6%
(az is lemaradt pedig akartam irni, hogy nem apad miatt kell tenned az egeszsegedert es szepsegedert hanem magad miatt es a majdani parod es gyerekeid miatt, igy apad elegedetsege hatterbeszorulo dolog de az o orome is gondolom teged is boldogitana $!@...)
2017. jún. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!